bugün

entry'ler (16)

türkiye nin en yobaz 3 şehri

Adamalıyım ve Adana diyorum malesef. Bana katılan arkadaşlarım olacaktır mutlaka .

normal insanlar gibi neden uyumadınız

Benim sıkıntılarım olduğu için uykum gelmiyor. Ya sizin

sana bi söz yazdım bugün

Sana bir söz yazdım bugün , yolladım whatsaap la..

gecenin sözü

Sanki dünya insanları mutsuz etmek için dönüyor , bilimsel açıklamalar hikaye .
Oysa bize gülmek yakışıyor .

yabancı biriyle evlenmek

Yabancı kadın ile evlenmek Türk erkeğinin kurtuluşu olsada , ne yazikki yaşayış tarzımıza göre ters bir durum. Ayrı dünyaların insanı diyor ya bir Yeşilçam filminde evet ayrı dünyaların insanlarıyız maalesef . Ya karekterini ve erkeklik duygularını yarısını belki daha fazlasını atacaksın öyle evleneceksin . Yada uzak duracaksın , yakın dursan dahi sabah kıyafetlerindeki giyip uzaklaşacaksın..

sözlük yazarlarının itirafları

Ben kuzey ırak Zaho şehrinde askerlik yaptım. Tehlikeli bölge olduğu için Orada tv telefon çarşı pazar yoktu , yani hayattan tamamen kopuk bir 10 ay sivil insan görmeden geçirdim . Ailemizle ise komutanın yanında , yine komutanın telefonu ile görüşme yapılırdı . Kısıtlı ve göz önünde . 12 saat nöbet 1.5 saat mayın arama , 3 saat eğitim . Tam 10 ay böyle geçti hiç aksamadan . Nasıl yaptığımı bende bilmiyorum . Allah yardım ediyor gerçekten . itiraf ediyorum ki 10 ayda o kadar çok şey değişmiş ki anlatamam yaza yaza bitmez . Hala uyum saglıyamıyorum . Normal yaşayanlar bunun farkında değil ama ben farkına vardım . Ve çok kötüye gitmiş Allah sonumuzu hayır etsin .

ideal kız boyu

ideal kız boyunu açıklıyorum . 1.65 aşağı olmasın çok kısa olur . 1.75 yukarı olmasın zürafa gezdirmek istemezsiniz sonuçta

gecenin fotoğrafı

Yine günlerden Birgün. içmemem için bir sebep yoktu

başarıyı oluşturan üç şey

istek : bir şeyi istemek inanmak.
Azim : beden ve beyin doğru kışlarsak azim etmek.
Sex : sex beden sağlığı ve ruh huzuru.

devlet bahçeli nin bekar olması

Kendini vatana millete adamış olması . Verilmiş bir sözü de olduğunu duymuştum

gecenin sorusu

Bu saatte beni uykusuz bırakan organın hangisi olabilir.?

bir ıslıkla sen çal size tutar mı

Siyaset te yaptıkları şarkılar gibi güzel olsa .

gecenin sözü

Yazıklar olsun tüm Şairlere ve onların şiirlerine , bu çektiğim Acının bir tarifini yapamadıkları için ...

80 bin tl ye kurulacak iş

Yer mekan zaman a göre değişir . Ama en iyi iş bildigin iştir .

sevgilinin burnunun çirkin olması

Allah'ın yarattığına kötü denmez ama baktığımda sadece burnuna takılıyorsa gözüm , öpmek istediğimde ilk önce burnuyla mücadele vermem gerekiyorsa kötü bit durum X

kürdistan bayrağının çok boktan olması

Kürdistan diye bir yer yoktur . Yeri olmayanın bayrağı da yoktur .