bugün

bazılarına batan durumdur. erkekliği hakkında konuşurlar. erkekliği hakkında atıp tutanlar benle irtibata geçin sizi test'e yollayayım.sonra diğer liderlerle kıyaslarsınız.
ülkede karşı düşüncedeki insanlara bok atma çabası hiç mi bitmeyecek dedirtir bunun gündeme gelmesi. hoş bu insan da pek saygılı değildir düşüncelere o da ayrı mesele.
o berbat sesini boş, gereksiz ve çok konuşmasıyla tamamlamasının sonucu olan durum.
onu anlayabilecek kapasitede kadın bulamamasındandır.
NOT:o kapasitede erkek de bulunamamıştır.
dava adamları, arkalarından ağlayan bırakmamak için evlenmezler.
kendilerini, milletin bekasına adamışlardır.
(bkz: iktidarsızlık)
kağıttan okumadan konuşamamasından kaynaklanabilir. eşi ona gecenin köründe nasılsın devletçim diye sorduğunda nası cevap verecek ki. önce yardımcılarının ne konuşacağını hazırlaması lazım ki konuşabilsin adam.
ayrıca topuğuna kurşun yemekten korkuyo da olabilir. asena ibo'nundu malum.
kim ne derse desin bir adam devleti yönetecekse evli çoluklu çocuklu olacak basit gibi görünse de önemli bir ayrıntı devlet yöneticiliği için.
dest-i izdivaç programındakiler için büyük malzeme düşünsene reklamlarda flaş flaş flaş, devlet bahçeliyi bile evlendirdik siz neyi bekliyorsunuz diyebilirler.
kendisini bilime adamış insanın, bilimin saf ve temiz ışığında kendini arındırmasından geçer.
kimileri tarafından aşağılık bir biçimde kullanılan durumdur.
bazıları iktidarsız demiş. bazıları diyorum zira adamlık bu değil. bu olmadığı için de adam değiller.
iktidarsızlık bir sağlık sorunudur ve bir sağlık sorunu dolayısıyla birisiyle dalga geçmek benim tanımlamak konusunda kelime sıkıntısı çektiğim bir yavşaklıktır.
kendisinin böyle bir sağlık sorunu var mı yok mu bilemeyiz, varsa da yoksa da kimseyi ilgilendirmez .

devlet bahçeli bir dava adamıdır ve belki de (bana kalırsa da) bu yüzden evlenmemiş olabilir. çok büyük bir mesele değildir.varsın adı evlenmemesiyle anılsın. başkaları gibi belediye başkanlığı döneminde adının karıştığı yolsuzluklarla, terör örgütü liderlerine sayın demesiyle, çocuklarının küçük gemileriyle değil.
matemaktikçi geninin son bulacak olmasının verdiği tarif edilemez hüzün.
kendisi bekar olmasına karşın çekirdek kadronun uçkurlarına sahip olamamasıdır.
her tarafı tohumdur şimdi.
enterasan durumdur. yardımcıları bahçeli ye tur üstüne tur bindiriyorlar.
fetullah gülen in bakir olması* bizi nasıl ilgilendirmiyorsa sizleride devlet bahçeli nin özel hayatı ilgilendirmemesi gerekir.
evlenip balayına gideceğime bekar kalıp alayına giderim mantığıyla yaşıyor olabilir. umarız onun da kasetleri çıkmaz yakında.
fethullah hocaefendiyi örnek almış olabilir.
göz önünde bulunan, ülkenin önemli bir mevkisinde duran şahsiyetlerden halkın bir aile beklemesinden dolayı şaşırılan durumdur.

devlet bahçeli sabah akşam bar pavyon gezen, magazin gündemi olan birisi olsa kimse çıkıp bekarlığını sorgulamazdı. arada bir kaç kişiyle adı anılır, yolda gören muhabirler ''efendim evlilik var mı?'' diye sorardı anca.

ama işte ülkenin muhalefet partilerinden birinin başkanı olunca insana bakış değişiyor.

kendine göre önemli bir nedeni vardır. sorgulamak doğru değil.
devlet bahçeli neden mi bekar ?

işte bu yüzden! : http://fizy.com/#s/2n35l6

olamam çok sevsem de bir aşk'ın kölesi.
senin derdin aşk! benim ki memleket meselesi..

bu kadar severken memleketi, belki de aşk'ın lezzetini kaçırdım.. olsun!
hüzün fırtınası hayatımda yaşamasam da tutkulu bir sevdaa..''ölümsüz aşkların bekçisi oldum ya''!..
evlenemedim. bir oğlum olmadı mesela. yüreğine sevgi, aklına bilgi, ve elinden bir marifet koyacağım bir kızım olmadı..
bütün pınarlardan duru ışıklı geleceğin çocuklarına öğretmenlik yapacak..

ah güzel kız
kalbimi, birbirini fark edemeyen
bu yüzen bencillik çukurunda boğulan nefislerin
çoraklaştırdığı memleketime helal diyorum.
biz ebabil kuşuyuz gülüm
gölgesini büyük sayan mağrur fillerin belalısıyız. (...)
yandaşları evli ve üç çocukluyken amatör filmler çeviriyorlarsa, bahçeli en az bu filmlerin yönetmeni olabilecek düzeydedir.
(bkz: bahçeli nin bekar evi)
hadi ya öylemiymiş şeklinde tepki verdiğim durumdur.
olamam bir aşk'ın kölesi, benim derdim memleket meselesi! http://fizy.com/#s/2n35l6
bir kız sevmiştir, vermemişlerdir. böyle seven az görülmüştür. bir nevi sezai karakoç'tur. fikirleri eleştirilmelidir.
güncel Önemli Başlıklar