bugün

entry'ler (19)

tüm okul müdürleri neden gözlüklüdür sorunsalı

ya ne olucakti gece gorus durbunumu takicakti..

sahibinden com boya yok yalanı

Onemli olan parcanin degisip degismemesi oldugundan onemsiz durum.istanbulda milyon arac var.Kapinizin onune parkedip gitseniz bile biri gelir carpip gider ,Galericilerinde sozune pek guven olmaz.En iyisi araci gozunuze kestirin sahibiyle bulusun sonrada dogru yetkiliservise.100tl karsiliginda aracin cigerini okusunlar

gece dörtte uyanan bebek

olanca acziyetiyle derdini aglayarak anlatir.

insan allah ı tanıdığı kadar insandır

ne guzel soylemis.

yarrak yarrak diye bağıran türbanlı teyze

Bak kardesim.Ben 78.Alay hava indirme konutani Albay mehmet yesil.1974 Kibris harekatinda rahmetli ecevit "Ayse tatile cikti" dediktan dakikalar sonra ben ve birligim 5 parmak daglarinin eteklerindeydik.Evet o askerler vatanlari ugruna canini bile vermeyi goze aliyorlardi.peki sen napiyosun .Gelmissin buraya sikimdirik basliklar acip mal mak yorumlar yapiyosun.Epey zamandir seni takibe aldim.iyice dellendim.Eger boyle uyduruk basliklar acmaya devam edersen rahsan hanimdan icazet alir,yarrak yarrak diye bagiran teyzeni tatile cikaririm.anladinmi beni sikko.

türk kızlarının en sevilen özellikleri

yabancilar eglenilecek,Turk kizlari ise evlenilecek kizlardir.

içki içen sevişen türbanlı kız

Bak guzel kardesim.Ben 78. Alay hava indirme komuntanligindan kurmay albay omer mehmet yesil.1974 Kibris harekatinda rahmetli ecevit " ayse tatile cikti" dedikten dakikalaelr sonra ben ve birligim bes parmak daglarinda cirit atiyorduk.Bunlari nedenmianlatiyorum .?Cunku o birlikteki arkadaslarim vatanlari icin herseylerini goze almislardi. Hatta olumu bile . Peki sen napiyosun ,gelmis buraya uyduruk uyduruk basliklar acip zaman olduruyorsun. Eminimki sen askere gitmemek icin universite okuyosundur.Su an sinirimden1974 kibris baris harekatinda kullandigim parasutumu sirtima taktim.Eger bidaha boyle basliklar acmaya devam edersen rahsan hanimdan icazet alir ebeni tatile cikaririm.

sıçılan bokun ooo abi kolay gelsin demesi

Bak guzel kardesim.Ben 11yil once ulkemi terkedip tibete yerlestim.Senelerce nefsimi terbiye edip aydinlandim.Sinir asabiyet ofke gibi seyler asla bende bulunmaz. Ulkemle tek bagim olan sozlugu takip ediyorum.Ama ne zaman uyduruk bi baslik gorsem altindan hep sen cikiyosun.senin yuzunden su an himalayalardan yaziyorum lan ipne.Ne bicim baslik lan bu boyle.Senin yuzunden 1 ay once ektirdigim saclarim dokulmeye basladi.Gunlerdir uyumuyor, yoga yapamiyorum,rahip kardeslerim beni tanimaz oldular.Nedeni hep senin actigin bu uyduruk basliklar.En yakin zamanda saolinden 20 tane kel kung fucuyla seni bulup boludaki koroglu magarasinda davsaklarini ceviz kiracagiyla ezip karakoydeki keraneleeden birine seni peceteci yapicam .Bekle beni sikko.

179 yaşındaki hintli

kuflenmistir yada olmeyi unutmustur.

dünyada yaşanabilecek ülkeler

Kesinlikle avustralyadir.

rusya nın avrupa birliği ne üye olması

rusyanin umurunda olmayan uyeliktir.Zaten onumuzdeki 15 20 yil icinde avrupanin basina bela olacak.Demedi demeyin..

turkiye nin ilk uçak gemisi

12 ucak 8 helikopter kapasiteli olan gemi 289metre uzunlugunda 29,5metre genisliginde olacak.icinde 30 adet tank barindirabilen gemi hic yakit ikmali yapmadan 1 ay denizde yol alabiliyor.

50 bin tlye satılan tofaş kartal

Aynisinin 2.elini alip 0 km motor taksan ve sayilamayacak kadar cok modifiyeden gecirsen (jant lastik body kit vs.) genede 50 bin tl den az tutar.

gelmiş geçmiş en rezil tc başbakanı

1. ismet inonuden baskasi degildir. ikincilikte mesut yilmaza yakisir.

albayın sırtına tekme atıp kaçan asker

Artik 12 ay yerine 12 yil askerlik yapar.

galaxy s5 e 2199 lira isteyen samsung

rahatlikla butun ihtiyaclari karsilayacak donanima sahip bir lap top fiyati.

aysun kayacı ile çobanın oylarının eşit olması

acaba nasil olmasi gerekirdi diye kendisine sormak gerek.

f 35

f16 larin yerini alacak olan ve hava savunmamizda iliklerimize kadar batiya bagimli oldugumuzu bir kez daha kanitlayan savas ucaklari.

askerlik için en güzel şehir

Kayseri hava indirme tugayi yada canakkaledir.