entry'ler (19)

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

Seni Allaha emanet ediyorum. Cok sevdim seni derse biri hep kapilari acik birakmistir demektir. O sevgilinin donmesine sasilmamali...

uzak mesafe ilişkisi

asla gelemem diyenlerin saatlerce telefon basinda beklemesidir. Sonu iyi ve ya kotu olabilir

sevgili ile cocuk ismi kararlastirmak

babannenin isminde kararlastik diyen kazma!

sığmazam

o kadar ruhum daralmisti ki hicbir yere sigamamistim. Ona gitmek istedim. Beni hala bekliyormuydu. kapi acikmiydi. bir sansimiz varmiydi?

ekim 2022

parti zamani. tabi hala bir umut varsa ...

sevgililer gunu hatiralari

tum gun bana bir mesaj atsin diye bekledim. Ben yokmusum gibi davrandi. Gunun sonunda benim icin de yok olmustu. Hatta gorunmez olmustu....

ben bunu sana söylemek isterdim

Ya da bir gün düşsem kalsam
Yaşamaktan bir an yorulsam
En karmaşık hâllerimde kalır mısın benimle birlikte?
Yoksa sen de dayanamaz da kaçar mısın bambaşka ellere?

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Allahim bu buhrandan sen beni kurtar. Bana yol goster

sonra döndüm dedim ki

bir sey soyle yoksa artikkkkk. ben gidiyorum

karımızı istediğimiz zaman becerebilir miyiz

Valla karin olsa bile onayi yoksa tecavuzdur!

etrafta evlenecek namuslu kız bulamamak

Oncelikle bunu isteyenler namuslu mu? Her halti yiyip ben namuslu bir kizla evlenecem diyorsunuz. Namussuz dediginiz kizlar kimlerler namusunu kaybetti acaba. Kimler onlara sozleri verip yari yolda birakti acaba.

doğum günü

Genelde kutlanilir. en azindan banka hatirlar

memelere özgürlük kampanyası

birakin kadinlari. size ne nasil yapmak isterseler oyle yapsinlar.

kadınların zengin erkek merakı

bana fakir edebiyati yapmasin yeter. Calissin kazansin. Bir meslegi isi yoksa sevgili yapmasin!

eylül 2022

umarim iyi olur. yaz nasil gecti anlamadim

tavuk ciğeri

cok severim kizartilmis tavuk ciger sirke ve limonla harika olur. ayran gitmez ama limonata icin.

insanlar neden evlilikten korkuyor

kadinlar icin evlilik aptal bir adamla hayat boyu mahkum olmak. Bu korku benim aile kurma, cinsel tatmin, anne olma, romantizm, maddi manevi destek vs gibi belki evliligin sunabilecegi her turtu faydanin onune geciyor.

karşı cinsin sevmeiğiniz özellikleri

genelleme yapmak istemem. kadin ya da erkek farketmeden bu ozellikler olabilir. dikkatimi ceken bir husus :kendini diger erkeklerden ustun gorerek herkesi ahlaksiz diye tanimlamasi. Kendinden daha basarili insanlarin basarisini kucumseyerek aslinda o soyle zavalli ahmak bir adam demesi. Gercekte kendisinin o hakaret ettigi kisilerden daha ahlaksiz oldugunu anlayamamis, zekaisinin ortamanin altinda olmasi ve asaglik kompleksinin baska insanlari asaga cekerek kendini iyi gostermeye calisan insanlar. Daha cok ben boyle soyle adamim diyen erkeklerde rastadim malesef. Insanlarin kendisini gorememsi ne kadar dusundurucu!

sabah beş buçukta koşuya giden rahatsız

eski hoslandigim zorladigim bir durum ama o cok tembel ki adam olmasi cok zaman alacak. benden bu kadar demek kafi heralde...