bugün

entry'ler (19)

sözlük hep bu kadar abaza mıydı

ekşi yazarlığını beklerken sözlük alemlerine atılayım, aklımdaki konu başlıklarının altını doldurayım diye girdiğim uluda uç noktada abazanlık yaşayan yaş grubunu az çok kestirebildiğim çoluk çocukla karşılaştım.

arada sağlam yazarlar da var yazdıklarından, bakış açılarından anlaşılıyor.

başı açık bir kadınla evlenmek

sen açık kapalıyı bırak da. kadın bulursan öp başına koy keko kardeş. zira bu kafayla çok seçim şansın yok

allah diyen ak parti

ak parti elimde bir yudum su bırakmasa allah dediği için yine gider oy veririm diyor ablamız.

https://www.facebook.com/...87302/?type=2&theater

serra yılmaz

serra yılmaz çılgın entel dostlarıyla;

http://alkislarlayasiyoru...ellikte-kulak-yakan-sinir

burada da taşak geçilmiştir;

http://alkislarlayasiyoru...likte-kulak-yakan-sinir-2

kahkaha atarken birdenbire ağlamaya başlamak

beyin incelmesi yaşamak.

aşırı samimiyet barındıran sözcükler

herkese bebeğim herkese memişim, kuşum aşkitom.

ilgi piçi

girdiği her ortamda ilgi odağı olmak isteyenlerden farkı şudur: insanlar onu mıncırsın, ısırsın, öpsün ister. adeta bir ilgi piçi

ermeni dölü

Türk dölü, Kürt dölü, Ermeni dölü... bunu diyenler bölünerek mi çoğalmış amk.

üniversitenin hiç bitmeyeceği hissi

alttan 19 adet dersin varsa hislerinde yanılmıyorsun deliğanlı.

günde 2 paket sigara 1 şişe alkol tüketen kişi

bir paket gün içerisinde tüketilir.

bir şişe birayla bir paket sigara yine tüketilir.

dolayısıyla içki varsa +1 paket daha gerekir. eğreti bir durum yoktur.

neden iyi erkeklerle tanışamıyoruz

kadının sadece erkek arayışına girmesi ya da aşkı sadece erkekte bulacağına inanması gereksiz. aşkı hangi cinste bulacağını bilemezsin.

ateistlerin zeki olması

deizm, agnostisizm derken ateizme ilerlemiş biri olarak söylüyorum.

zeki demek yanlış olur. sadece sınırsız bir sorgulama sürecine giriyorsun.

çölde susuzluktan ölmek üzereyken, önüne bir şişe su düşmesi gibi çılgınca araştırmaya başlıyorsun her şeyi.

dolayısıyla zekada gelişme oluyor.

gta san andreas

bir kadın olarak vice city ile başladığım grand theft auto serüvenim sırasıyla; san andreas, gta 4 ve gta 5 şeklinde devam etti. gta 4 samimiyetsiz, gta 5 götü havadadır. yine de nankörlük yapmayalım. hepimiz sevdik trevor abimizi. sonuç olarak san andreas duygusal anlamda hepsini döver. grove street çocuğuyuz lan!

hastası olunan sözler

nedendir ki bu bitmez yaratış, yok olacaksa birgün her yaratılmış.

kafka

ankara'da müzikleri ve kitlesi hoş , kafka temalı mis gibi bar.

cnbc e

gece yarısı nip tuck başlardı .iki doktor gelen hastalarını önce estetikle düzeltip sonra bir güzel düzerdi. kanalla tanışmam bu şekildeydi. şimdilerde satılmış ve yeni ismi tlc olmuştur.

tom ve jerry

an itibariyle smart çocuk kanalında izlediğim çizgi film .ama o eski halinden eser yok .tom ve jerry müzikaldi .şimdilerde iğrenç dublajlarla dolu bir yeni nesil çizgi filmi olmuştur.

kadın ve kız ayrımı

iğrenç ve seksist bir ayrımdır. "sen güzel bir kadınsın"dediğinde ben kızım diye tepki verenlerimiz var. çaktırmadım daha bozulmadım diyor pis! bozulmaktan kastınız dandik bi et parçasıysa sıçayım sizin beyninize

kart aidatı

bddk'nın aidat ile ilgili aldığı karar özetle şudur: her banka bünyesinde en az bir tane ücretsiz kart bulundurmak zorundadır. diğer kartlardan insiyatif ve belirlenen oranlar dahilinde ücret alabilir.

haberlerde bas bas bağırdıklarına bakmayın. tüketici mahkemelerinde ücret iadesi alınabiliyor evet. ama yine banka insiyatifi devreye giriyor. sen dava açïp paranı alırsın. banka karşı dava açarsa faiziyle geri alır. medyada yer alan haberlere körü körüne atlamayın canlar