bugün

entry'ler (9)

Bı anime bu kadar mı başarili olur dedirten şeydir. Filmi de bu o kadar guzel bisey nasil bu kadar kotu yapilabilir dedirten cinstendir. O zuko ne ya kusmuktu

a dance with dragons

George abimiz 5 kitapta konuyu dağıttı da 2 kitapta nası toplar bilinmez. Dany gelip tahta geçse çok beklenen olcak hortlayan yeğeni geçse cok yalapşap olcak başkası geçse de çüşiniz. Bu ne yea

jaime lannister

tam bir piçtir kendileri. diziye renk katıyo bence, cersei'nin oyuncağı izlenimi uyandırıyo bende.

çapa anadolu öğretmen lisesi

öğrencilerine tüm işgüzar teyzeler tarafından "öğretmen mi olcan yeavrum?" diye sorulan bol setli bir okuldur. candır.

game of thrones

kitaplarının türkçe'ye çevrilmesine uzun zaman olduğu için beni bile ingilizce öğreniyim, kitapları okuyayım da bitsin moduna sokan kitaptır.

kedi vs köpek

kedilerin kimseye eyvallahı olmaz. yemek verirsen yer, yatıcak yer bulunca yatar, kovsanda umursamaz daha iyisini bulana dek gelir. köpek kırılgandır "Hoşt!" derseniz gider ve bir daha yüzünüze bakmaz. sahibine çok bağlanır. sahibi onun tüm dünyası olur. kedi erkildir, köpek dişil.

94 lü türk kızı ve 94 lü sırp kızı

sırp kızları türk kızlarından rahat bi kafa daha uzun olup ortalama bi türk kızıyla aynı kioda olur. ten, saç, göz vs. rengi türk kızlarından 5-10 ton açık olur. sırp kızlarının ayakkabı numaraları türk kızlarınınkinden 2-3 numara fazla olur. sırp kızları türk kızlarından daha sulak yerlerde yetişir.

natalie portman

ilk olarak boleyn kızında tanıdığım dünyanın en sevimli yüzüne sahip bayan oyuncu. en iyi filmleri leon v for vendetta ve closer. black swan'daki performansı belki diğerlerindekinden daha iyi ama ben filmleri daha çok beğenmiştim.

ucuz kızların genel özellikleri

saçları fönlü her kız ucuz değildir ama ucuz her kızın saçları fönlüdür.