bugün

entry'ler (21)

cehennemde en özgün çığlığı kim atar

Johan Hegg.

tatlı krizi

Uydurmadır.

erkekler üreme dışında gerekli midir

Erkeklerin üreme dışında gereksiz olduğunu düşünmek başlı başına saçmalıktır zira doğurabilme yetisi erkeklerde de olsa kadınların da gereksiz olduğu sonucuna mı varacağız ?

karahisar kalesi

Yıkılır gelir.

şu an sarılmak istenilen kişiler

2.5 yıl önce ayrıldığım hergün instagram fotoğraflarına baktığım kişiyi ''gamze''yi isterdim. Birlikte olduğumuz günlerdeki gibi uzun uzun sarılmak isterdim.

tecavüzü engellemek için alternatif teklifler

Eğitmek.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=oj16L919AoA

çiğ köfteyi eliyle yiyen erkek

Neresiyle yiyecekti ?

kapitalizm 2

https://goo.gl/ZxlDZh şu bağlantıya tıklayarak oynayabilirsiniz keyifli bir oyundur * .

adanaspor

Kendimi bildim bileli aşığı oldugum Adanamızın gerçek takımıdır. Adana Turuncudur.

tuğçe kazaz

Kalıplaşmış bir kaç kelimeyi kullanır sürekli olarak, chp zihniyeti, paralel, doğrultusunda, kapitalist sistem, pensilvanya, arayış, dolayısıyla, tepkisel, ülkemizde oynanan oyunlar vs vs.

en iyi metal grupları

(bkz: Accept)

life of pi

izlediğim en güzel filmlerdendir. Fırsatı olan izlemeli

kazananı olmayan savaş

Orta doğuda süre gelen savaşlar. Hiç bir kazananı yoktur ama milyonlarca kaybedeni var malesef.

yağmur yağınca türk kızının yaptıkları

Kitap ve kahve klasiktir. Gerçi okusalar içim yanmaz.

kıymanın kilosunun 33 lira olması

Ağlanacak halimize gülüyoruz sevgili yazarlar. Anadolu coğrafyasında böyle bir olay insanlık tarihinden bu yana ilk defa vuku buluyordur eminim. Geleceğimizden şüpheliyim.

league of legends

Sinir hastalığınız yoksa ve sabırlı bir insansanız lütfen hiç başlamayın derim. Zira oyundaki yaş ortalaması 13'dür.

trip atan erkek

Ağzının ortasına fırın küreğiyle vurulası tip.

yeter artık öl be adam öl

%50 senden nefret ediyor . (bkz: rte)

kadınlar sahip olmak mı ister sahip olunmak mı

Nerden biliyim kadın değilimki oğlum