bugün

entry'ler (7)

üstad bediüzzaman said nursi

Sobayla konuşan said'den mi bahsediyorsun?

doğduğunda ülke seçseydin

isveç, Danimarka, Finlandiya gibi soğuk ülkeler veya Kanada.

başbakan olsanız yapacağınız ilk icraat

Hdp'yi kapatır ve Pkk'nın kökünü kazıyana kadar savaşırdım. insanları Türk, Kürt diye ayırmazdım. Bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları eşittir. Hakkari'de yaşayan da, izmir'de yaşayan da. Aşırıcıları vatandaşlıktan çıkarırdım. Aşırı dinci, aşırı kemalist. Herşeyin aşırısı zararlıdır. Ülkeyi gerçekten laik bir ülke yapardım. insanın dini vardır devletin değil!.Ekonomiyi düzeltmeye çalışırdım

zuhal olcay aşkın nur yengi zerrin tekindor

Zuhal Olcay hepsini tokatlayarak geçer bence.

80 yaşında 5 tl viziteyle genelevde çalışan kadın

O kadar muhtaçsa evlere temizliğe de gidebilirdi veya hastalara, temel ihtiyaçlarını gideremeyen insanlara bakabilirdi, dilenebilirdi. Tabi ki bunlar kötü şeyler bunları yapması da çok kötü. Ama genelevde çalışmanın kendi tercihi olduğunu düşünüyorum. Ülkenin bir diğer kısmı da ''herkes audi kullanırken ben passat mı çekeceğim yanlarına?'' diye ağlamakla meşgul.

insanı uyuz eden sorular

Soru değil de insan tipidir. Hayatta tek başarısı osurmadan sıçmak olan insanların bana akıl vermesidir. ''onu öyle değil de böyle yapmalısın'' sanane diyemediğimiz için tamam deyip geçiyoruz.

hadise

Kendisi hem sivaslı, hem de Belçika vatandaşıdır. Vergi vermeyen ünlülerden biridir. Umursanmaması gereken bir kişidir kendisi, geçiniz.