bugün

entry'ler (164)

türbanlıların pis pis bakması

(bkz: türbanlıların meymenetsiz olması).

nasılsın

Bazı durumlarda ‘benden hoşlanmadığını biliyorum fakat merak ettim’dir.

sevgili olduktan 9 gün sonra nişanlanmak

Sonraki hafta evliliğin ardından balayında doğum yapmak.

ayrılık acısı

Anlatabileceğim bir şey değil. Yine de allah daha kötüsünü yaşatmasın hiçkimseye. Ölüyorum sanıyorsun ama ölmüyorsun. Saniyeler dakikalara dakikalar saatlere dönüşüyor ve çaresizlik yiyip bitiriyor.

Geçer diyorlar zamanla, lütfen çabuk ol zaman.

cem yılmaz

geleceğe bir sürü tablo satın alarak en iyi şekilde yatırım yapan zeki komedyenimizdir.

espri yapmadan önce yaşanan anlaşılmazsa korkusu

gayet yerinde korku. bu korkuya sahip olamadığım için yeterince gelişememiş arkadaşlarımın algılamalarını beklemek gibi bi hataya düşüyorum. hayal kırıklığı ve yalnızlık..

kitap okumak

Son zamanlarda okuduğum fantastik kitaplar sayesinde film kurgusu kadar sağlam ve müthiş yaratıcı rüyalar görüyorum. Teşekkürler beynim.

Belki bi gün bana sağlam bi film senaryosu armağan edersin ?

yalnız kalmak

Bazen sadece evde yalnız kalmamak için kütüphanede sabahlatır, ders çalışmak için değil.

Yanımda eve kadar yürüyen sarışın köpek; her ne kadar kalp atışlarımı fazlaca hızlandırmış olsan da, teşekkür ederim sana.

seni uyutmayan ne

Analiz..

ona söylenmek istenenler

Bu kadar severken, yaşadığımız üzüntüler çok gereksiz. Keşke biraz dikkat etsen..

derin nefes alınca kalbe bıçak gibi giren sancı

Bu gece ikinciye yaşadığım panikleten sancı. 10 dakikadır falan bekliyorum hala geçmedi. Ağlıycam şimdi umarım önemli bi şey değildir.

Birilerinin sizi üzmesine izin verdiğinizde vücudunuzda oluşacak muhtemel tepki.

0 çift sayı mıdır tek mi

sıfır hem çift hem de tektir. (Matematik birinci sınıf öğrencisi.)

yeni bir başlangıç yapmak

bazen çok büyük cesaret gerektirir. fikirleri çok çabuk değişen biriyseniz özellikle..

tanıdığınız en iyi insan nereli idi

(bkz: izmirli).

osmanlı padişahının taht için ailesini öldürmesi

Müslümanlık nedir, nasıl müslüman olunur?a cevap niteliğinde olan gerçekliktir (!)

ask acisina iyi gelen seyler

leblebi. kola.

üzüntü ve stresten sindirim sisteminiz bozulabilir zira.

sevgilinin en masum olduğu an

size o sevgi dolu gözleriyle gülümserken baktığı andır.

dudak seyirmesi

Çok sigara içince olabiliyor.

gece parkta sallanan düdüklü tencere görmek

Nedenini anlamadığım şekilde beni çok mutlu etmiş, oldukça güldürmüş başlıktır.

eksi oy verirken söylenenler

'Gerizekalı'.