bugün

entry'ler (34)

hocam ödev vermiştiniz diyen öğrenci

iş hayatında ön plana çıknmaya çalışırken arkadaşlarını önemsemeyecek, bu uğurda yalnızlığı tercih edecek kişinin öğrencilik halidir.

mezuniyet töreninde ailesinden utanan genç

Ne olduğunu, nasıl okuduğunu, onu önemseyen asıl insanların kimler olduğunu unutmuş ve birçok kişi gibi benliğini kaybedip algıları kapanarak çağımızın yaygın hastalığı olan "yüzeysellik" ten nasibini almış olan gençtir.

hicbir zaman kontoru olmayan genc

mesajlarınıza cevap alamadığınız, aramanıza yetişemediyse hiçbir şekilde geri dönmeyeck olan,ancan ödemeli arayıpta karşı tarafın sinirlerini zıplatan genç arkadaşlarımızdır.

gelecekteki sevgiliye mektup

aşka dair beklentilerini,olacak olan sevgiline dair isteklerini ve kendini anlatacağın mektup.

sözlük yazarlarının aşk itirafları

eskiden bana aşık olan biri, şimdi bana resmen yüz vermiyor ve ben ona bu ara aşık olabilirim.

müzik dinlerken gözleri kapatmak

müziği daha iyi hissetmek, sözlerden geçmişe dalmak yada geleceğini yönlendirmek; şayet sözleri yok ise söz yazmak,belkide mayışıp uyuya kalmak...

insan ilişkileri orospuluktur

Malesef ki gittikçe samimiyetsiz, kılıktan kılığa girerek çeşitli kişiliklere bürünülen, arkadan binbir dolap çevirilerek güveni tamamen sarsan ilişkilerde ayakta kalabilenleri tanımlayan cümledir.

çok sinirliyim sakın mesaj atmayın

dikkatleri üzerine çekme eylemi, önemsenme isteği.

ergen kızların güzin ablaya sorduğu tarihi sorular

konuşurken gözlerime bakıyor, sizce o da bana aşık mıdır?

en kötü anlar

yaşarken insanı çökerten,sonrasında derin izler bırakan,bir süre geçtikten sonra ise deneyim oluşturarak hayata hazırlayan ve anı oluşturan anlardır.

yeni bir ilişkiye hazır değilim

Karşındakinin ne kadar samimi olabileceğine dair yorum yapılası cümle.Kimi zaman çileden çıkarırken,kimi zaman olgun bir davranış olarak karşılanabilir.

iki soyadını da kullanan kadınlar

Evlilik,kendini bir bütün olarak kabul etmiş ,sevmiş, kendi ayakları üstünde durabilen bir kişinin yanında durabileceğine inandığı, anlaştığı ve sevdiği biriyle hayatını birleştirmesidir.iki soyadını yanyana kullanan kadınlar da bu tanımın somut ifadesini oluştururlar.

karsiliksiz ask ile platonik askin karistirilmasi

karşılıksız aşk, kişi için daha vahimdir ve ciddi pskilojik sorunlara yol açabilir, en acilinden bitirilmesi şarttır.Platonik aşk ise daha çok umut vaat eden ve kişinin yüreklendirilmesi gereken bir durumdur.

once dis guzellik sonra ruh guzelligi diyen erkek

insanların ilk olarak birbirilerinin dışından etkilendiği yadsınamaz.Bu durumda bu sözler, dürüstlüğün göstergesidir.

bütün arkadaşları erkek olan kız

Çoğu kız tarafından erkek delisi diye tabir edileceğinden kızımızın hemcinslerinin dedikodularından çekeceği vardır.Ondan hoşlanan bir erkek, yanındaki erkek yoğunluğundan yaklaşamayıp muhtemelen seyirci kalıcaktır.Ama genellikle söz konusu tipteki kızlar, eğlenceli ve hoş sohbet olurlar.

internet cafede 6 yaşındaki çocuğun ps 3 oynaması

6 yaşındaki bir çocuğun öğrenebileceği çok daha çnemli şeyler varken, çok daha eğitici oyunlar mevcutken ps 3 oynaması, nereye gidiyoruz biz böyle diye düşündüdürken, internet cafede olması evladım senin ailen nerde diye düşündürüyor.

aşk ı memnu

Roman olarak çok değerli bir eser olmasına karşın kanal d de yayınlanan dizi formatıyla oluşan aşk çemberi ve entrikalarla izleyenlerin başını döndüresi bir yapıt.

gıcık reklamlar

dizinin en heyecanlı yerinde karşınıza çıkan ve ardı arkası kesilmeyen reklamların bütünü.

sigara alacak kadar aptal ve zengin degilim

Sigara içen birçok kişinin,içmeyenlere göre maddi durumu daha kötü ve zeka seviyesi daha yüksektir.Tek fark bu keyfi diğerlerinin farketmeyerek karşı tarafa saldırısıdır.

ağlayan sevgilisinin gözyaşını öpen erkek

ilk defa bir kızla birlikte olan erkektir, bu safhalar bir gün geriye dönp baktığında mazi olacaktır.