bugün

arkasından ölüme dahi gidilecek büyük lider.
ilk hedefimiz?!
Muhtar bile olamaz denen adamın zaferidir.
Peygamber olucak yakında anasını satıyım . Gerçi onu yapmıştı pardon superman olucak yakında gözüyle nur saçicak .
yuh amk yapmadığın bi bu kalmıştı dedirten olay.
Evet artık başkomutan her ne kadar sevmezsekte büyük başarı ama şu muhtar bile olamaz diyen haberciyide saygı ile anıyorum gazetede küçücük bir yazı ile adam meydanlarda ağıt yaktı.
Sınırların tehdit altında olduğunu orduya askeri harekata hazır olmasını emretmiştir.
şah fıratı suriye den kaçırarak türk tarihinin en büyük savaşını kazanmış efsane başkomutandır.
Ulu önderimizdir.
görsel

ses qes.
kandile yapılacak kara operasyonunu yönetecek dünya liderimiz. sen çok yaşa uzun adam.
Adamın ağzı laf yapıyor. Süleyman demirelden sonra gelen en büyük hatip adam muhalefeti itin gotune sokup çıkarıyor.
mustafa kemal atatürkten sonra pek ciddiye almadığım olay hoş onlarda beni ciddiye almazlar.
Kahve içerken bi anda gördüm, kahveyi ekrana püskürttüm.

görsel
suriye ve ırak fatihi olmaya hazırlanan değerli dünya lideri başkomutanımız.
askeri deneyimi, kantin subayı olarak sucuklu tost konusunda ihtisas yapmaktan ibaret olan başkomutandır...

böyle mallara bu kadarlık başkomutan işte...
(bkz: 404 not found)
b.o.ç recep tayyip Erdoğan.
Yasal olarak öyledir. Yasa siklemeyen %50 işine baksın.
o bir alpha erkek. oyş.
bizim ebedi liderimizde, ebedi başkomutanımızda mustafa kemal atatürktür... onun anısı ve de gösterdiği yol dışında hiç kimseyi kabul etmeyiz !
bugün seçim hükümeti kurma görevini bilge adama vermiştir. sen çok yaşa uzun adam.
görsel
saksocular toplanmış.ulan erkeğin orospusu da çekilcek çile değil.
görsel
görsel
lan olm sözlüğü ahaber zannetmeyin.adamın götünden kan alırlar kan.