bugün

entry'ler (14)

bu albümde bir de covera yer verdik

şahan'ın cover versiyonunu albüme eklemeli irem derici. ayakta kalsa iyi amuda kalkar be.

türk askerinin sınır dışına çıkabilme tezkeresi

evet klavye delikanlılarını korku sardı. klavyeden sallamak gibi değil tabi bunun farkına varabilseler susacaklar zaten.

katillere kitap satmıyoruz

zihni çorak insan safsatası. gerizekalı ileride başına bir şey gelse ilk poliiss imdaat diye anıracak haberi yok. iş bulamasın umuyoruz ki siciline işlesinler işine son veriliş sebebi olarak.

aldatmasın diye çirkin erkekle evlenmek

ali ağaoğlu da çirkin diyorum sadece diyorum. yetmiştir umarım açıklamaya.

şirkette su sebilinden sürahi dolduran insan tipi

sebil yan odadadır belki git gel yapmak istemiyordur sık sık. sebil odamda olduğu için biliyorum tupperını alan geliyor.

burun tıkanması

tamamen sinüzitle alakalı durum hele ki bu zamanlarda. sesin travesti gibi olması da cabası.

urfa da kaçak elektrik çekerken direkte ölen adam

ölüm söz konusu; ama umarız ibret olmuştur. milyonların hakkı var o elektrikte eğer hava alma amaçlı çıkmadıysa oraya ağır bir hakla transfer oldu diğer tarafa. su testisi su yolunda kırılırmış.

cumaya gitmeyen yazarların bahaneleri

2 hafta gelemeyeceğim ben malum 3 hafta üst üste gitmezsen günahkarlığa geçiyorsun benim 2 haftam var daha. erkek olsam bunu yapardım kesin.

bir erkeğe en çok yakışan dans türü

horon: sallama, üç ayak, hemşin, çaykara, tonya.

özel üniversitede okuyacak kadar beyinsiz olmak

zenginin malı züğürtün çenesini yorar. para var rahatına düşkün lüks içinde okumak istiyor. özel de okumak daha fazla beyin istiyor artık.

tesbih sallayan memur

kesin urfalıdır. makam mevkiye bakmaz ellerinde tesbihleri olur.

gazeteye para vermek

söz konusu gazete zaman gazetesiyse yeter ki alın bedavaya verilir. ve bunu da satış yapılmış gibi gösterip trajımız yükseldi diye haber yaparlar.

sevilen kıza sürekli çok çirkinsin demek

kısa bir süre sonra onu da diyecek bir kız bulamayacak haberi yok.

ekmeleddin ekmekleri

düne kadar 'ben cuhmurbaşkanı adayıyım benim yollarla ne işim olur' diyen adamın bugün ekmek dağıtması tamamen ironi . keşke yollarla işi olsaymış dedirten slogan. ekmek için ekmeleddine.