bugün

Herkesin içinde uhde olan sorulardır.

Sorabilen şanslı bir tayfa vardır aslında.

- ölür müydün beni biraz daha sevsen? diye sormak iyidir.
(bkz: eski sevgiliye sorulacak tek soru)
(bkz: aramaya inanmak)
Edit : Birden fazla soruymuş.
benden daha iyisini bulamadın ya kafayı yiyor musun? hiç kafanı duvara vurduğun oldu mu? . gibisinden sorular.
neden "eski" olduğun hakkında bir fikrin var değil mi?
Geçen gün paylaştığın o topuklu ayakkabının içinde ayakların o kadar eğreti duruyor, o kadar komik duruyordu ki inan utandım senin adına. Hiç farkına vardın mı yaptıklarında, yazdıklarınla çok komik ve aptal duruma düştüğünden?
aldattın, gittin de onlarla mutlu mu oldun orospu ?
eğer zenginse biraz borç para verir misin?
allah ın var mı lan senin?
Neden bu kadar acimasiz oldun bizim icin?
elde edene kadar "güzeller güzeli" diyorken ilişkinin sonlarına doğru orama burama mana vermeye başlamıştın. yeni sevgilini gördüm yanında ablan gibi duruyor. elini beline atmışsın ama ablanın belinin kalınlığından olsa gerek saramamışsın. sence benim sana ettiğim beddualarla yüzün ne zamana kadar gülecek?
Her sey meme mi?
Hiç aklına geliyor muyum lan ben kızı çok üzdüm diye? Hiç utanmıyor musun 'mutlu'yazıp resimler koymaya hiç o kıza bakarken onu nasıl yaptım bunları diye? Aldattın lan şerefsiz.
ahını aldığın kişinin kim olduğunu hatırlıyor musun arada.
hala mutlu taklidi yapmaya devam mı?
Seni benden baska siken oldu mu?
sen beni sevmiyordun zaten o yüzden öyle yapıyordun yoksa seviyor muydun ?
bıçaklandığında hastanede yanından bir an olsun ayrılmadım. ayağa kalkamadığın için tüm vücudunu kolonyayla siliyordum. bir tek o rahatlatıyordu seni. yerinden kalkamadığın için koktuğunu düşünüyordun. "yaklaşma sevgilim fazla" demiştin. bende gidip çıplak ayaklarını öpüp "misler gibi kokuyorsun sevgilim" demiştim. sana bunları yapan bir insanı saçmasapan bir nedenden dolayı terk edip gittiğin için bir gün olsun vicdanın sızladı mı? hem terk edip hemde yeni sevgili bulana kadar her içtiğinde beni arayıp: "güzeller güzelim" deyip sabah ayıldığında hiçbir şey hatırlamadığını söylüyordun. hiç mi vicdanın sızlamıyor cibiliyetsiz?
sana bıraktığım yalnızlıkla aran nasıl? (diye bıyık altından gülünesi sorulardır.)
bu kadar yavşak olmak.. ne bileyim zor olmuyor mu canım?
seni benden başka siken oldu mu ?
bu kadar geri zekalı olmak zorunda mıydın?
Neden sen?
nasıl bu kadar paranoyak olabildin? Sence şizofreni olmana ne kadar zaman kaldı canım?
halen bana baktığında için gidiyor di mi? biliyorum çünkü anlıyorum.
eskisi kadar zevk alıyor musun ?