bugün

entry'ler (35)

çiğ köfte

tatlı tatlı yemesi acı acı sıçması olur.olsa da yesek yav.

insanı bunalıma iten sebepler

istemediğin bölümü okumak.bir de üstüne sınıfta kalmak.

evlenmeyi düşünmeyen kız

yakın çevresi içerisinde ilk evlenecek olan kızımızdır. hem de böyle hoplaya hoplaya gangnam style dansıyla.

gece yapılması insana huzur veren şeyler

balkona çıkıp bir sıgara yakmak. hele bir de herkes uyuduysa hele bır de hava soğuksa... tadından yenmez.

türklerin öğrenemediği şeyler

öğrenebildiği şeyler olsaydı daha rahat olurdu. çok üşendim şimdi yazmaya arkadaşlar.

sims oynayan antisosyal

bu dönemden geçmemiş olan olmasa gerek. yaşanması gereken bir deneyim. anamın babamın üzerine tıklayıp işetesim falan gelıyordu.

sözlük yazarlarının aşk itirafları

platonik aşk kurbanı. olay hep stabil. net.

misafir çocuğu

tam da bayram arefesi ne kadar da güzel isabetli bir başlık... bir de bunların anaları var ama. orası daha bir illet edici konudur benim için. yahu gelmişim yirmi küsür yaşıma bende senin veledini oyalayacak oyuncak, şaklabanlık, ATP nerde bulunsun? sorarım sana misafir. çocuğunu da al kalk git ziyaretin kısası makbuldür.

dexter

zaman ilerledikçe dizi ile aramda duygusal bağ oluştu. dextercığımla evvelden vardı zaten. son olarak 7. sezon sen süpersin sakın bozmayasın.

din hocası öğrenci diyalogları

-o okuduğun müstehcen dergi mi evladım? (gayet yüksek sesle)
+yok hocam penguen bu ya!?!

serdar ortaç ın yazacağı kitaba isim önerileri

'bir tornacının günlüğü'

öpüşürken karşı tarafa balgam atan insan

evet başlığın sonu 'insan' kelimesini içermekte. insan insana balgam atar mı? atmaz. atmayın arkadaşlar. attırmayın.

günün tek cümlelik özeti

allam bu dünyaya ben niye geldim?

alarmın erteleme düğmesine basabilmek

büyük bir zevk şehvet ve tutkuyla yapılan eylemdir. hele sonrasındaki o kafayı yastığa tekrar koyuş... elımden gelse slow motion yapıcam anasını satayım.

bir kadının bilmiyorum demesi

kesin biliyordur ya yok böyle bir olay. hem de adı gibi.

ulaşılması imkansız kişiye aşık olmak

çok boktan bir durum. böyle hayatınız boyunca 'kahretsin , amk' lar eksik olmuyor dilinizden. tadınız tuzunuz kalmıyor arkadaşım. çok dehşet bir his. yaşadım biliyorum.

uyandıktan sonraki ilk beş dakika

buram buram yanıma yaklaşana acımam sinyali yaydığım ilk beş dakika olur kendileri.

bok ve insanın aynı olması

bır de kıçtan düşen son bok vardır. işte asıl o bokla insan aynıdır.

ada kahvesi

vasatın üzerinde bir mekandır. en azından üst katı için konuşmak isterim. bir arkadaşım buranın muzlu çayını çok sever (hiç denemedim).

seksi erkek denince akla gelen profil

şüphesiz mıchael c hall. oynadığı dizideki karakterinden de etkilenmiş olabilirim tabi.