1. ?.
  hayalindeki evi oyun üzerinde tasarlayarak kendini mutlu eden antisosyal kişilik.
  2 ... maks
 2. ?.
  Sevdiği kızı kendi soyadıyla yaratandır.
  5 ... enterokinaz
 3. 1.
  bu dönemden geçmemiş olan olmasa gerek. yaşanması gereken bir deneyim. anamın babamın üzerine tıklayıp işetesim falan gelıyordu.
  3 ... altkulturundibi
 4. 2.
  candır bi kere o.
  sabahtan akşama kadar hile ile para yapıp kocaman evler inşa edip, en kral mobilyaları özenle yerleştirmiştir. insanları aç bırakıp öldürmüş, bazen havuzun merdivenini kaldırıp boğulmasını izlemiştir. azrail ve hayalet görmüşlüğü bile vardır bu sayede. hatta ölenin mezarını bile beş kuruşa satmış olanlar da vardır. tuvaletin kapısını kaldırıp altına işemesini kahkahalarla izlemiştir. o acı çektikçe zevk almıştır. işkence ettiği simse nefret ettiği birinin adını verip daha da mest olmuştur. düşmana ölümdür!

  bazen de simsleri öpüştüre öpüştüre bi hal olmuştur. wohoo ne lan diye merakını gidermiş çiçekler içinde gelen bebeği dünyaya gelince duygusal anlar yaşamıştır. bebeğe çeyrek takma hissinden kendini alamamıştır. adeta dost olmuştur onlarla. sonra bebeğe bakamayıp sosyal hizmet görevlisi gelince gözyaşlarına boğulduğu da olmuştur. ama ne çare... hoşçakal güzel bebek deyip yenisini yapma çalışmalarına başlatmıştır simsleri.
  hayvan beslediği de olmuştur. bazen de o çılgın gece partileri.

  dost, düşman, aşk, sevgi, tutku, şehvet vs vs...
  böyle duygu selinin yaşandığı asosyalliğe can feda.

  iyi ki varsın sims.
  4 ... herhaltibiliyoring
 5. 3.
  her eylemini hayatı içerisinde yapmak istediklerini düşünerekten yapan, sevdiği çocuk ya da en yakın arkadaşıyla kendisinin simlerini benzer şekilde yaratarak hayatını oyuna adayan güzel insan.
  ... ipekgibi
 6. 4.
  gerçek hayatı yaşasa daha çok eğlenecektir. evet.
  -1 ... oytunkaran