bugün

entry'ler (22)

kadın evin hizmetkarıdır

Diye bağırdı sığır adam. Acilen medeniyeti terkedip mağaralarınıza dönün.

yunanistan savaşa hazır

Ezik bir ülkenin gereksiz aksiyon yaratma çabası. Puuu platon'dan geldikleri noktaya bak. Yazık lan.

maske takmak istemiyorum hakkı

Maske gereksizdir. Hiçbir halttan korumaz. O virüs çoğunuzdan zeki arkadaşlar.

muazzez ilmiye çığ

Kendisine balon diyenlerin hiç bir halta derman olmadığı gerçeğini hatırlatan hanımefendidir.

yazarların hayatlarında çıktığı en elit seviye

Ünlülerin çoğunu tanımıyorum, stabucksa hiç gitmedim. Çayı şekersiz içerim. Her gün yürüyüş ve egzersiz yapıyorum. Kahvenin yanında kitap okuyorum. Imdb top 250 bitirdim. Üç tane kabile dili biliyorum. Elit olmadığım tek bir zaman dilimi bile yok.

ayda 200 bin tl kazanan erkek

Bir haltlar karıştıran erkektir. Iki yüz bin ney lan.

bu başlığa bilgi bırakıyoruz

Boktan serüvenimiz huzur evinde noktalanacak.

türkiye deki insan kalitesinin düşmesinin nedeni

Hiçbir zaman artmayan bir kalitenin düşüş analizini yapmak mümkün değil.

kadını kaldırırken sıçan adam

Biyolojik atıktır. Insan içine çıkmasın.

50 000 tl vs margot robbie ile bir gece

Margot robbie sizi ne yapsın lan? Hadi siktir edelim margoyu. 50.000 ne yapsın sizi? 50.000 binlik bile olmayan adamların hayali serüvenleri. Hayallerle uyuyanları gerçeklerle uyandırırlar. Margot robbie diye hatçeye 50.000 diye de asgari ücrete teslim olacaksınız koçumm.

kızlar erkekte bakirliğe önem verir mi sorunsalı

Orada burada sürten erkeği kim ne yapsın. Babasının evine geri yollamayan kadın boynuzlu alagavattır.

cenazenizde hangi şarkı çalsın isterdiniz

Eruption- one way ticket. Şimdi onlar düşünsün.

dolmanın içini yiyip dışını bırakan insan

Iç güzelliğe önem veriyordur. Haklıdır önemli olan iç güzelliği zira dışı bir halta benzemiyor.

sezen aksu

Kişilik olarak sevmem. Ama bazı şarkıları güzeldir yani abartmayın kekolar. Yok türkan şoray çirkin yok barış manço sacmalıyor. En son da bu. Bir seylere bok atınca havalı mı olunuyor?

dış görünüşün her şey olması

Bir gerçek. Insan basittir. Edebiyata bu yüzden ihtiyaç duyar. O basitliği kapatmak, üzerini örtmek hede hödö yapmak için. Dış görüntü insanın genleri hakkında yüzeysel bir bilgi verir. Insanlarda özde genlerin peşindedir. Nesil devamı için. Modern dünyada bunun yerini para, saygınlık vs alır ama insan her türlü materyalist bir varlık.

uludağ sözlüğü kalkındıracak proje

Bana yetki verilirse burayı avrupa birliği seviyesine çıkarabilirim.

dekolte giymenin amacı

Kırk yılda bır abazanlar beyinlerini önemsiz de olsa bir konu için yoruyor, düşündürüyor. Güzel bir gelişme. Ha gayret abazanuslar bir kaç yüzyıl sonra belki "evren niye var?", " ben neden varım?" şeklinde sorular da sorabilirsiniz ben o ışığı görüyorum ya da uykusuzum bilmiyorum.

her insan ateist doğar sonra bir dine mensup olur

Bir realite. Her insan sahibinden hiç kullanılmamış sıfır beyinle doğar. Sonra aile o beyni yıkar, içine eder. Evren ailenin de hayırlısını nasip etsin.

sapyoseksüel

Elimde olsa bu olguyu kamil ve kezoların ulaşamayacağı yerlere kaldırırdım.

bilekte pantolon giyen erkek

Varil gibi bilek sahibi erkek ve kadınları kıskandıran estetik erkektir. Özenilen imrenilendir. Babet çorap ve pezevenk gömleğiyle kombinini tamamlayabilir.