bugün

entry'ler (181)

doları duayla düşürmek

Herkes hak ettiğini yaşar diye bir söz var. Hak ettik bence ülke olarak

sözlük yazarlarının hayattan beklentileri

Beklentiler karşılanmazsa korkunç derecede üzülürsünüz. Her zaman düşük tutmakta fayda var, tüm kalbimi, benliğimi teslim edebileceğim bir insan istiyorum sadece. Acının da tatlının da iyiliğin de kötülüğün de ondan geldiği bir kişi. Kendimi tamamen ona bırakacağım kişi. Bu yüksek mi yoksa düşük bir beklenti mi bilemedim ki...

sözlük yazarlarının hayattan beklentileri

Beklentiler karşılanmazsa korkunç derecede üzülürsünüz. Her zaman düşük tutmakta fayda var, tüm kalbimi, benliğimi teslim edebileceğim bir insan istiyorum sadece. Acının da tatlının da iyiliğin de kötülüğün de ondan geldiği bir kişi. Kendimi tamamen ona bırakacağım kişi. Bu yüksek mi yoksa düşük bir beklenti mi bilemedim ki...

size zarar veren insanı hala sevmek

Sebepsiz yere seviyorsanız, kusurları ile seviyorsanız o sevgi daha çok bile artabilir. Kendimden biliyorum.

öz güvensizlik belirtileri

izmir'de yaşayan bilir çankaya sahili ve konak aktarmayı. Çankaya'da metroya gitmek içinyol sormaya utandım. 554'e binmek için konak aktarmaya yürüdüm. Çok kötü bir şey.

edit: yazım hatası.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Saykan - Seni Sevmesinler.

sürekli dalga geçilen kişi olmak

Özgüven düşüklüğüne sebep olan durum, çoğu zaman elden bir şey gelmiyor.

ülkücülerin kürtlere göre çok çelimsiz olması

Bizim burda durum tam tersi aslında. istisnalar olacaktır elbette ancak gerçeği yansıtan bir durum değil.

sözlük yazarlarının korkuları

Babamın ölümü,
2 - 3 yıl süren bir ilişki yaşayıp acı şekilde bitmesi,
Hayatımda bir yere sahip olanların ciddi bir üzüntü yaşaması.
3. sü hariç eğer yaşarsam (ikisi de eninde sonunda olacak) nasıl dayanırım o sorunları nasıl atlatırım diye düşünüyorum. Çaresizliğin tam anlamıyla ne olduğunu 1 kez daha öğreneceğim sanırım.

namaz kılmayan çocuk dövülmelidir

Hoşgörü dinidir denilen bir din için böyle bir hadis olması kendi içinde bile çeliştiğini gösterir. yahu kendi içinde bile çelişen bir şeyin biz ne kadar doğrusunu alıyoruz?

grand theft auto v

Tünele girince GPS sinyalinin kaybolması gibi hoş detaylar bulunuyor. Ayrıntıları ile kendine hayran bırakan bir oyun.

yazarlar morali bozulunca ne yapar

Acıyı unutturan ya daha büyük bir acıdır, ya da mutluluk mantığı ile yola çıkarırsak ya dibe vurmak gerekir ya da acilen eğlenmek ve buna benzer şeyler. Sıradan bir günümde yapmadığım bir şeyi yapmaya çalışırım.

doğum gününde yalnız olmak

izmirimde Duman konseri oldu 19 Mayıs'ta. Koyduğumun konserine 6 arkadaş gitmiş. Tek çağıran yok. Sordum 2'sine, "Aklıma gelmedin" dediler. Hay aklınızı diyeceğim, o olacak.
Yalnız olmak için çevrenizin küçük ya da sıfır olmasına gerek yok. Bu gibi durumlarda istenmeyen veya akla gelmeyen kişiyseniz, kısacası 3. Tekil şahıssanız yalnızsınız.

ekmek arası patates kızartması

Kaç yaşında olduğum önemli olmadan her zaman yiyeceğim harikalık abidesidir.

servet carey

Götü kalkık falan değildir. Hatta çok daha düşük egolu bir abimizdir. Birine nazikçe söylersin dinlemez her türlü şeyi yapmakta özgürsündür. Dalga geçmek amaçlı değil diğer dostlarımıza örnek olması için paylaşılmıştır. GTA IV oyununda sorun yaşadığım zaman Google+ da ki grubu Power Gamer Türkiye'de çok yardımcı olmuştur. Kendisini sever saygılarımı sunuyorum.

şu saatte online olan sözlük yazarının amacı

işe okula gitmesi muhtemel ya da uykusuz olan dengesi bozuk yazar.

sözlük yazarlarının kullandığı parfümler

18+ ve blue.

eski sevgiliyi unutmak için yapılanlar

3 sene sevdim. başka birisiyle çıktım olmadı. 3 sene boyunca kendi kendine azaldı

sözlük yazarlarının masaüstü arkaplanları

Fanı olduğum oyunların resimlerinin slayt hali. 50 fotoğraf 30 sn arayla değişiyor.

13 mart 2014 genel internet yavaşlaması

Son zamanlarda ki altyapı yenilemesinden olabilir.