bugün

entry'ler (54)

izmir kızı

güzeller felan ama bir türlü denkleyemiyorum bir senden beri izmirdeyim olmuyor kızlar .

bursadan izmire seçim için

gitmek için yola çıkmam gerek yolda olan yola planı olan sözlük yazarlarının mesaj atmasını bekliyorum sevgilerle .

çok zor fizik sorusu

Bunu Muharrem inceye sorabilir misin ?

24 haziran secimleri için şehir değiştirmek

Malum otobüs fiyatları çok çok yüksek kim nereye gidecek oy kullanmaya belki giderken boş koltuğu vardır yalnızdır otostop çekecek olur birini arıyordur benim gibi .
istikamet Bursa izmir 23 den itibaren oy kullanmak için araç veya parmak kaldırmak için bir adet arkadaş ihtiyacım var .

yazarların en nefret ettiği semt

Buca daha ne olsun .bucada yaşayan manitalar yeşillendirin sevdirin sevilin .

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Büte kaldım ev arkadaşlarım Yok internetim sınırlı sevgili yazarlar yeşillendirin sıkıntıdan çlevegim .

buca hasanağa bahçesi

Severek neredeyse hemen her gün gittiğim park/bahçe
Alsancak’tan hallice dokuz eylül öğrencilerine yeter bence
Ama artık çok sıkıldım yalnız oturup bira içmekten ve yalnız oturup basket oynayanları seyretmekten ne oynamaya çağırırlar ne sohbet etmeye çok sıkıldım sözlük çok.

eski rap müzik önerileri

ölümsüz rap şarkıları dinlemek istiyorum 20 yaşımın kan hızına uyucak güzel parça önerilerinize açığım

https://www.youtube.com/watch?v=v7ug7fXNcLI

alevilik din değilse ne

alevilik hazreti aliye baglılık ve onun tarafında olan zümreye verilen isim diye biliyorum .alevilik kültür o zaman müslüman sayılırlar mı ?
edit:sorularımın cevabını almak için soru sordum neyi eksiliyorsunuz ?? mesaj atıyorsunuz anlamadım

çizgi film kahramanı olsan hangisi olurdun

kesinlikle daffy duck olurdum yıllardır üstüme yapışmış lakabım şehir değiştiriyorum yine benimle birlikte geliyor.

otomatik vites araba kullanan erkek

Böyle püüü tükürüp en dipten tutup 3 den 2 ye atacaksın Manuel’in tadıda burada işte .

sevgilisine atkı ören kız

sevgilimden istemiştim vakti zamanında begendiğin modeli söyle ben sana alırım ugrasamam diyip minik kalbimi kırmıştı .eger örseydi çok mutlu olurdm.

iphone takıntısı olan ahmaklar

takıntı seviyesinde değilde tamamen yazılımı hizmeti beni çeken şey yoksa x arkanın y telefonu da hoşuma gidiyor fakat android :(((.

derin yırtmaç

kalın bir bacakla saatlerce seyir edeceğim manzara.

seda bakan

karşılıklı bir bardak çay içmek istediğim tatlı kadın .

tekstil mühendisliği

tekstil mühendisi okuyan kızlara hastayım sınıfınız afrodizyak kokuyor maşşallah.

ikna kabiliyeti olmayan satış personeli

2016 2017 yılların karaca da çalıştım bir fikrim de anamı babamı arkadaşımı ikna edemezken ilk aydan satışta en yüksek satışı yaparak ayın elemanı olmuştum.güzel para geliyor haaa

anın görüntüsü

görsel

kozmen

Yardım sever mühendis abimiz . Vaktin olmasada teşekkürler .

esmer erkek beyaz tenli kız ilişkisi

Esmer erkeğim beyaz tenlimi arıyorum.