bugün

entry'ler (110)

dinlemekten utanılan ama dinlenilen şarkılar

hayatı tespih yapmışım.

evet hala dinleyeni var evet..

23 yaşında üniversite kazanmak

bu kişi istediği bölüm ugruna bu kadar sene beklemişse takdir edilesidir. Olurdur. Çok da iyi olmuştur hatta.

sözlük yazarlarının şu an olmak istediği yer

ah ankara ankara..

sadece antibiyotik yazan çocuk doktoru

YOK OLMAMIŞ DAHA O YETiŞEMEMiŞ TAM.

çekilen fotoğrafın silinmesi için diretmek

KÖTÜ ÇIKMIŞIZ iŞTE ARKADAŞIM UZATMANIN ALEMi VAR MI SiL.

hmm diye mesaj atan insan

hiç kullanmamışımdır. okur okumaz kullananın ağzının üstüne çarpma isteği doğuyor içimde

sözlük yazarlarının yabancı dizi tavsiyeleri

(bkz: game of thrones) (bkz: revolution)

sevilen matematik konuları

logaritma candır.

otomatik vites vs düz vites

Solak insanlar için otomatik vites büyük kurtarıcıdır diğer türlü işler baya zorlaşabiliyor. Seçme lüksümüz bile yok anlayacağınız her türlü otomatik vites... (bkz: acıların sürücüsü)

meb in okullarda serbest kıyafet açılımı

türkiye daha buna hazır değil. batıyı örnek alacağız diye diye nerde magazinsel olay var nerde kolayı var ona yapışıyorsunuz. özel okulları anlarız elit kesmin zeki kesmin gittiği okulları anlarız sıkıntı yaşanmayacak dersin. batı şehirlerinde kısmen sıkıntı yok dersin ama halktan geliyoruz deyip de halkın zorlanacagını düsünmemek saçmalık. 14 18 yaşlarındaki insanlardan olgunluk bekleyemezsin en akıllısı bile gördğü marka kıyafetlere farklı tarzlara heveslenecektir. kaç kere daha yapalım dediler anket koyular lisede okurken bile istemedim bu uygulamayı kendimizi eşit hissettigimiz bir forma var onu da alacaklar artık. daha yeni liseden mezun olmuş ben bile böyle endişelenirken hangi akla hizmet başlatırsınız bu uygulamayı anlamam sizi sevgili bakanım

kadınları anlamayı başarabilmiş erkekler

daha doğmadı.

ne yapsak

bu soruyu kendi kendine sorduysan muhtemelen müsait buldugun en yakın köşeye kıvrılıp uyuyacaksın demektir.

unutulmaz reklam replikleri

bi adam vardıı canı sıkılan..

yeni türkü

bütün şarkıları insanı bi' ayrı alıp götüren grup. (bkz: imkansız) (bkz: çember) (bkz: öyle sevdik seni) dinlemeden ölmeyin.

sözlük yazarlarının itirafları

sınav kağıtlarını teslim edilirken senin kağıdını ben yok ettim itiraf ediyorum. sonra sen 2 hafta kağıdını arattın sonuç sıfır aldın. ama ne yapayım bu işin adına da intikam demişler

sevgiliden ayrıldıktan sonra yapılanlar

hüzünlenmek diyen kaldı mı acaba?

papa nın twitter dan takipçilerini kutsaması

tamam o da online dünyanın nimetlerinden yararlanıyor iyi güzel hoş ama pontifex ne? ciddi bi anlamı var da ben mi kaçırdım? baktıkça gülesim geliyor hiç de umursanamazsın papa..

sabah poğaça yiyen karizma tip

Öğrencidir. sabah uyanamamış, hazırlanmaktan karnını doyurmaya fırsat bulamamıştır. mazlumdur o sefildir.

vazgeçmek

''Olmuyorsa zorlamayacaksın.''

liselilerin üniversitedeki derslere girebilmesi

yeni uygulama diyorlar ya ben bunu geçen sene çok yapmıştım sınava hazırlanırken tıp fakültesindeki arkadasların peşine takılır giderdim. sonuç şehrimin üniversitesini asla yazmamak oldu.