entry'ler (34)

kuzen evliliğine ensest diyen salak

hem hoş değildir hemde doğacak çocukların salığı açısından tehlikelidir ve ensesttir.

fuck r4bia yaşasın 4 bira

r4bia cıkları deli eden güzel söylemdir.

ingiltere nin cumhuriyet ile yönetilmemesi

bizden çok daha demokratik bir ülkedir.

yeni başlayanlar için regl kanunları

sürekli hastayım, karnım ağrıyor demek yerine regl ağrısı çektiğinizi söyleyin sizi anlarız.

tuncel kurtiz

Ustam!
Aklım firarda.
Göz bebeklerimde müebbet hüzün,
Dilimde ay kesiği bir yara,
Düşüm kırık dökük,
Umudumun boynu bükük,
Bir öksüzün omuzlarında sükut.
Yüreğim sana emanet sıkı tut.
Tut ki; kancık pusulara düşmesin.
Bir hain kurşunu gelip deşmesin...
(...)

Tuncel Kurtiz.

Mekanın cennet olsun

erkeklerden erkeklere tavsiyeler

lütfen saçlarınızı üç numara kestirmeyin, piyasayı askeriyeye çevirmeyin.

tarım ve hayvancılık ülkesi türkiye

tarım öyle bir haldeyiz ki avrupa ülkeleri bizim topraklarımızda tohumluk domates, biber vs. üretip bu tohumları; genetiğiyle oynayıp, kısırlaştırdıktan sonra bize geri satmaktadır bu tohumları ziraat odalarından temin edebilirsiniz.

kol kıllarını almayan bayanlar

kıl almaya karşıdır, doğaldır; ne derseler desinler iticiler böyle durumlarda kılları alınmayan tek bölgenin kollar olduğunu düşünmek tavsiye edilmektedir.

ben bu yazıyı sana yazdım

seni hiç bir şekilde anlatamam, sana olan sevgimi, sana verdiğim değeri, özlemimi, hiç aklımdan çıkmadığını, gözlerine ve kokuna olan aşkımı, senin şev katine ne kadar muhtaç olduğumu; bunları sana nasıl yaşadığım gibi anlatabilirim ki duygularımı karşılayan bir kelime yok sen şimdi benden gidiyorsun beni yine yalnızlığa, korkulara, daha çok özleme, acı ve üzüntünün kollarına, yenilmiş hissine, göz yaşlarına, uykusuz gecelere bırakıyorsun oysa ki ben bu sefer bize çok inanmıştım hani terk edip gitmek yoktu, bu ihanet değil midir aslında sana böylesine bağlı olan bir kalbi bırakmak çok değil bir kaç saat tartışmadan sonra "olmuyor işte olmuyor yapamıyorum kendine iyi bak" deyip gideceksin kendime iyi mi bakayım bunu nasıl başara bilirim ki pusuya düşmüş gibi sevdiğinin sözleriyle öldürülen birisi nasıl kendine iyi bakar ki ben senin bana bakmana çok alışmıştım şimdi harabeye dönmüş bir bina gibi annesini kaybetmiş çocuklar kadar çaresizim seni hiç unutamayacağım...

kilo alamama sebepleri

ne yediğine dikkat etmek, spor yapmak, uyku düzenidir. ayrıca boy kilo oranı sağlık içinde korunmalıdır.

şaka maka sonbaharın gelmesi

okulların açılmasıdır ayrıca sonbahar şiirlerinin okunma zamanın geldiği güzel mevsimdir. insana hüzün verir.

dünyanın en güzel ismi

abdulrahman, rahman kulu anlamına gelir; peygamberimize evladıma ne isim vermeliyim, en güzel isim nedir diye sorulduğunda bu cevabı vermiştir.

kadınları itici yapan detaylar

sürekli küfür etmesi, leş gibi sigara kokmasıdır.

kadınları çekici yapan detaylar

esmer ten, simsiyah saçlar, masum bir surat ifadesi.

eski sevgiliye dönmek

küçük bir kaçamak daha yapmak için uygundur.

saatler neden bir ileri bir geri alınır

gün ışığından daha fazla faydalana bilmek için yapılan bir uygulamadır.

sonbahar

çınarların yapraklarının sararıp, dökülmeye başladığı mevsimdir. insana garip bir hüzün verir...

türk kızlarının dillere destan özellikleri

iş sevişmeye geldiğinde vasat olmalarıdır.

sözlük yazarlarının itirafları

dolmuş duraklarında dolmuş beklerken; yan taraftaki kızların yüksek sesle gülmesinden nefret ederim.

ilk okulun çalışkan öğrencileri şimdi nerde

lise ikiden terk şimdi sabah sekiz, aksam altı sanayide çalışmaktadır.