entry'ler (74)

avlu

Demet Evgar’ın oyunculuğuyla ekran başındakileri dumura uğrattığı dizi, erkek olmama ve çocuğum olmamasına rağmen kızı ölmüş bir annenin acısını yaşattı bana. Kayıp Şehir ve Avlu ikilisi Türkiye’ye çok çok fazla diziler umarım sonu Kayıp Şehir’e benzeyip de 20 küsür bölümde bitirilmez. Nursel Köse (Kudret) oyunculuğu bana biraz komik geliyor ya .d yumruk yiyince kafasını birkaç saniye sonra tekrar geriye atması filan iyi ki öldü

ulker cikolatali gofretin uzerindeki nefis yazisi

Dünyanın en gereksiz yazısı. Her gördüğümde ne kadar da egolu bir şirket diyorum. Ayrıca nefis değildir.

kuşadası

Her yazı geçirdiğim cennet.

sılanın şarkı sözleri

Servetifünuncular gibi sözlükten arapça sözcükler bularak yazıldığını tahmin ettiğim şarkı sözleridir.

yargıtayın zorunlu aşı olmaz kararı

Karardaki yanlışlığı mı eleştirsem, bebeğine aşı yaptırmak istemeyen anneyi mi eleştirsem bilemedim.
Aşılama bir ülkenin hastalıklara, salgınlara karşı korunmasının en büyük etkenidir.
Çiçek hastalığı aşılar sayesinde sonlandı, ülkemizde çocuk felci yok denecek kadar az hatta ve hatta yok.
Hepsi zorunlu aşılama sayesinde. Sen kalkıp da zorunluluğunu kaldırırsan ülkedeki sağlık korumasında açığa neden olursun ve o açıktan tüm belalar girer.

görsel numarası sallamak

(img.#123456)

derdinizi sikeyimci üyeler

Bunlar atomu parçalamak ile uğraşan, kuantum ve nükleer fizik alanında uzman kişiler oldukları için hangi başlığı açarsanız açın onlara küçük gelir.
Derdinizi sikeyim diyerek başlığı kirletirler.

yusuf yusuf

ilk yarısında çıktığım film.

gökçe bahadır

Müthiş bir oyuncu. Her rolün hakkını veren adeta yaşayan bir sanatçı.

trigonometri

Ezberledikten sonra çok kolay konuları var.
Ezberin olmadığı sorularda da payda eşitleme ile çıkıyor zaten.

survivor nagihan sesi

https://youtu.be/hxL6rwf1uYM Ağlatan sestir. Ajda Pekkan tarafından dinlenilmesi, pusuda yatan 70'lik ninenin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Edit: Herkes kıskanıyor bu kadını herkes(!)

türkiye deki ingilizce seviyesi

-Ar yu kola
+Yes
-Ar yu disko
+Yes
-Ar yu dans?
+Yes

rtük ün fuck a muck a ceza uygulamaması

Sizin bile anladığınız ingilizce'yi rtük yöneticilerinin anlamadığını düşünmek...

crunch patt ı patlatamamak

Yok abi yok patlamıyor şu namıssız paket.
insanları kandıriyler yav.

1 mayıs işsiz bayramıdır

işi gücü olan hiçkimse salak saçma eylem yapmaz. Bunların hepsi açlıktan ağzı kokan, sözde kominist tipler.
Ne demişler "Feminist kocayı, kominist parayı bulana kadardır"

kızlar soruyor daki zenci erkek

http://www.kizlarsoruyor.com/uye/fanuskafa

akpnin diğer seçimde de kazanacak olması

Nettir, kesindir. Aksini söyleyecek olanın bekleyip görmesini isterim.

uludağ sözlük vs kızlar soruyor

Kızlar soruyorun kalitesiyle sikerteceği kapışma.

uludağ yazarlarının insanlıktan nasibini almaması

Hep bir aşağılama, hep bir küfür.
Terbiyesizlik...
Ülke böyleleri yüzünden yerinde sayıyor.

kızlar soruyordaki nigga

http://www.kizlarsoruyor.com/uye/fanuskafa Kızlar soruyorun niggasıdır. Profil resmini her gördüğümde gülerim.