bugün

entry'ler (100)

facebook ta tanışmak için atılan ilk mesaj

sizi rahatsız ettigim için özürdilerim ama yemin ederim ki melekleri kızkandıracak kadar tatlı ve güzelsiniz yanlış anlamasanız size evlenme teklif etsem kabalık yapmış olurmuyum ,? kısaca size kendimi tanıtayım ben (anesteziciyim) biliyorum bunlar size sacma gelecek ama olsun başka türlü size olan duygularımı size acamazdım . her insanın ilk göz agrı diye birseyi vardır.benim de siz oldunuz. 1 haftadır size yazmaya calışıyorum ama cesaret edemedim ben adam gibi size evlenme teklif ediyorum. ne cıkma nede size arkadaşlık teklif ediyorum. benim de anam bacım var evet dersen gel ailemle tanış beni ailenle tanıştır ve ben ne sizin duygularınızla oynaya bilirim nede sizi üzebilirim eyer cıktıgınız. veya sevdiginiz. biri varsa ne mesaj atarım ne sizi rahatsız edebilirim cunku zaten kalbinizde biri var.kusuruma bakmayın lütfen haddim olmadan sizi rahatsız ediyorum gercekten cok özürdilerim yaptıgım seyin yanlış oldugunu biliyorum ama inan ki elimde degil size söyleğim gibi benim de 2 tane kız kardesim var ben ne size ne de bir başkalarına yanlış yapmam cunku yarın bacılarıma da yaparlar ve daha sı hanım hanımcık birisiniz sizin de kendinize göre duygularınız ve hayalleriniz var .benim ne sizinle oynamaya nede sizi kırmaya hakkım var. ben bunları ne sizin bana evet demen için dene sizi etkilemek için söylüyorum benim amacım ne sizi üzmek nede rahatsız etmek ben hayatım boyunca ilk kez birine bu kadar ilgi duydum ve bu kelimeleri ne sizi etkilemek icin nede bana evet demeniz için söylüyorum 7 sinde neysem 70 de de oyum keşke sizinle sadece 5 dakka da olsa konuşma imkanım olsa ben nete pek giremiyorum mesai saat lerim sabah ( 9.00 ) akşam ( 5.00 ) kadar ameliyathanede oluyorum bu söylediğim kelimelerim’de hepsin de cok cidiyim bu ayıp birsey degil adam gibi iki insanın birbirini görüp beyenip hayatlarını birleştirmektir. söyledigim gibi keşke size bu yazdıklarımı 5 dakka da olsa konuşarak ifade etme imkanım olsaydı ama öyle bir sansım yok biliyorum belki size bu yazdıklarıma gülüp gececeksiniz veya nasıl olurda bir resimden etkilenip bunları yazdınız diyeceksiniz ama allah muhammet dinim kuran sahit olsun ki ben söylediklerim hakkında cok cidiyim iki günlük yalan ve ölümlü dünyada allah ve muhammedi katıp yerimi cehenem edemem eskiden iki insan biribirini görüp beğenip allahın emri ile evlenirlerdi ama şimdi millet rotadan cıkmıs ne yaptıklarını bilmez olmuşlar sakın beni yanlış anlamayın lütfen ben bu kelimeleri sizin bana evet demeniz ve ya sizi etkilemek için söylemiyorum gercek bu cunku size sözlerimde ifade ettigim gibi benimevde de iki tane kız kardeşim var elin namusuna el atan yarın kendi namusu ile öder ve sizde genc bir kız sınız ve sizinde kendinize göre hayalleriniz ve duygularınız var benim ne hakkım var ki sizi üzüp kırmaya ve eyer size rahatsızlık verdi isem çok özürdilerim cevabınız her ne olursa olsun saygı duyarım alaha emanet olun muhammet yoldasınız melekler sırdasınız olsun her kim sizi üzmeye kalkarsa cehennem azabını tatsın tekrar sizi üzüp kırdı isem özürdilerim hakkınızı bana helal eedin başka türlü size olan duygularımı acamazdım.. umarım beni anlarsınız iyi günler....

ya kusura bakma da ben çok güldüm buna kardeş *

nöromusküler yetenekleri yeterince gelişmemiş kız

belki yeterince ach sentezleyemiyordur.yada yeterli duzeyli ach reseptorune sahip degildir..ya da presinaptik ca kanallari bozuktur. off cok bilgiliyim :p

erkekleri çekici yapan meslekler

kadinlari cekici yapan meslekler diye bi baslik yok. cunku meslege gore cekici bulan kadinlardir.

erkekleri çekici yapan meslekler

tabip tegmen .

yalnızlık

yaptığın yemegi 3 gun ust uste yemektir .

obsesif kompulsif kişilik bozukluğu

kisinin mantikli olmadigini bildigi halde zihninden atamadigi dusunceye obsesyon, dusuncesini eyleme donusturmesine ise kompulsiyon denir

dünyanın en çirkin kadını

kissadan hisse : dunyanin en cirkin kadinin bile kocasi varmis :(

aldigin maaşın yarısını ev sahibine vermek

aldigin 3kurus maaşın cogunu elin adamina icin yana yana vermektir. cok can acitir cok .

en yakın kız arkadaşının canınızı yakmasi

en cok o yakar zaten .

sözlük yazarlarının sevgili kriterleri

duzgun bi meslege sahip, hos sohbet, guleryuzlu, merhametli bi de biraz eli yuzu duzgun olmali bu kisinin.

sözlük yazarlarının itirafları

bi yandan hayatimda kimse yok diye uzuluyorum diger yandan birinin ilgisini hissedince deli gibi korkuyorum..bu ilgi hoslandigm birinden bile olsa..psikologlugum biliyorum..

türk kızlarının ter kokması

turk erkeginin ter kokusunun yaninda lafi bile edilmez kanimca.

annelere göre hastalık sebepleri

meyve yememek..bana araba carpsa meyve yemiyosun ondan diyebilecek bi amnem var.

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

kimsenin arayip sormamasi. kisacasi yalnizlik...

mesajı yazdım cevabı bekliyorum bekliyorum yarım saat geçti hala bekliyorum...çok hainsin..:(

ev arkadaşlarımdan nefret ediyorum.1 tlnin hesabını yapacak kdr cimriler..

aşk

ay bana bir seyler oluyor..

esra erol da evlen benimle ensari

o kız nasıl reddedilir diye saç baş yolduran elemandır.

odtü de tıp okuyan insan

kim milyoner olmak ister yarışmasında yarışmacının telefonla joker hakkında bağlandığı kişidir..odtüde tıp okuyup bırakan şimdi petrol mühendisiymiş *

solaryuma girip zift gibi kapkara olmuş kız

önceden sarışın olduğuna asla inanamayacağım yarışmacıdır.