entry'ler (129)

funda şirinkal

çok enteresan bir oyuncu. söz konusu yazarı http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=23930699 şu entry nedeniyle mahkemeye vermiş ama kendisi söz konusu uyazara dangalak demiş.

sonra da tweetlerini silmiş korkudan falan.

yazar orda kendisine hakaret etmemiş, eşşeği örnek vermiş, neden üzerine alındıysa ?

davasından vazgeçmezse kendisi hatalı bulunacaktır.

17 mayıs 2011 hbbia rihez gerginliği

hicbirseyebosunaiclenmeyenadam gibi kalitesiz bir troll ile sözlüğün en eski yazarlarından biri olan rihez'in olmayan gerginliğidir.

ben sanmıyorum ki ; rihez ti'ye alsın.

rihez

bebeğin ultrason ve klinik incelemelerde 4500 gr'dan daha ağır olduğunun saptanması üzerine acil olarak sezaryana alınmış, yazar.*
şimdi çok iyiymiş.
sevenine sevmeyenine selamı olan yazar.
geçmiş olsun tatlım.

mutsuzken sürekli uyuma isteği

mutluluğu bu alemde bulmaktan ümidini kesmiş insanların rüya alemlerinde yaşama çabası..psikolojik densede, tamamaen bu ütopyadan sıkılmışlıgın nedenidir.

ayrılmak

cenaze arabalarını süslemek gibi.. yeni bir doğuma gebe kalsa da dünya, her ayrılık ölüm taşır.

bana cehennem gösterildi kadınlar çoğunluktaydı

(bkz: kıçı açık uyumak)

sınavda her şeyi unutmak

sevgili ile buluşmadan önce ona söyleyeceklerini ezberleyip, görünce hiçbirinin aklında kalmaması gibi şapşal bi' durum. tek farkı sevgiliyi öpersin her şey hallolur. sınavda hoca seni öper her şey bok olur.*

umut verip gidene ne denir

sosyetik ismi umut taciri olsa da, doğarken malzemeden şerefi çalınmış insan modeline ne denir ki?
sktirsin efenim. bi'daha da gelmesindir.

rakı sofrasında dinlenecek şarkılar

cihan okan & sezen aksu - yine mi çiçek.

su gibi gider, anlayamazsınız.

anneannesinden utanan kişi

hemen hemen herkesin üç veya beş kuşak öncesinden köy kökenli olduğu kabak gibi aşikar iken, sanki başka bir coğrafyadan gelmiş gibi asortiklik yapan kişi. anneannesinden değil, kendisinden utanması gerek. kınadım ayol.

anıl dilaver

kendisine kontör transfer etmek istediğim topçu.
kontörü bile yokmuş. okurken içim cız etti.*

rihez

1.dereceden sevgilim.
kendisini bi' ömür boyu sevebilirim.
bana bi' evlenme teklifi etsin.
5 10 tane de nur dopu gibi çocuklarımız olsun,
ibneliği yerine nasıl iyi bi' koca, nasıl iyi bi' baba olduğundan dem vurulsun.*
sni çk svyrm aşhhhkkmmm.**

kürt sorununa çözüm önerileri

zor arkadaş, kan gölünün içinde saltanat sürenler varken; kürt sorunu çözülürse onlar da çözülür erir, yok olur.
ha bi'de verelim topraklarını gitsinler diyen x-large insanları hayretle okuyorum.
senin deden ne için şehit oldu?
sen ne için 15 ay hizmet ettin, diye sormazlar mı adama.

rhein

beni maça götürsün, birlikte boğamız patlayana kadar " fenerbahçem benim biricik sevgilim " diye bağıralım.
çok isterse cimboma da küfür ederiz. ben küfür etmeyi sevmem, ama onun için ederim yazarı.**

hastası olunan sözler

'tayyipçe az kullanılmış fethullah marka memleket satılıktır; aponun yakınlarına indirim yapılır'.

oy vermemek

okumuş, aydın diye bilinen kesimin düştüğü iyi niyetli ama en cahil tavırdır ve kabul edilemez.

entry girerken soylenen turkuler

elalarını elalarını allah versin belalarını.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

an itibariyle fenerbahçeli olduğunu öğrendiğim, bi'daha asla eksi butonunu kendisi için kullanmayacağım yazar.
artılarım sana feda olsun.*

sözlük yazarlarından aforizmalar

sagim yobaz, solum yobaz saklanmayan kemalist.

recep tayyip erdoğan ı sevmemek vatana ihanettir

(bkz: obama nın kara götü çok biliyor)