bugün

gerçek Türk halkı asimile edilerek yerlerine bunlar ülkenin yeni sahibi oldular akp ve MHP sayesinde. suriyeliler çıkıp yol köprü yaptı diyor nankör olmayın diyor . ben hayatımda bu kadar pişirin bir millet göremedim. ulan adamlar dağdan geldi bizi kovuyorlar .evimizi işimizi yurdumuzu elimizden aldılar. 2023 seçimi bunlardan kurtulmak ve kendi kaderimizi ülkemizi geri kazanmak için son şans.
valla saşsen ne gelmelerinden rahatsız oluyorum ne de burada çocuk yapmalarından.
burası türkiye türkiye.
asimilasyon kazanı.
bu kazana değil 5 milyon mülteci, 20 milyon mülteci koysan 2 nesil sonra ne suriyeliliği kalır ne afganlığı.
misal sen 4 dede evvelinin nereden geldiğini biliyor musun?
az çok bilen olsada bilmeyenler ezici çoğunlukta.
şu bir gerçektir. azınlık toplumlar, çoğunluk içinde erir ve asimile olur.
bahsi geçen videodaki genci izledim. istanbul türkçesi konuşuyor. tavırlar istanbullu. bu yarın öbürgün evlenip çocuk yapacak ve çoçuğu sadece şunu diyecek dedemler suriye den gelmiş.
ha belki bunu bile gizleyecek. senden bende daha türk olacak.
tek sorun güvenlik konusunda tedbirli olmak. ülke yöneticileri buna önem vermeli.
yoksa londra da yaşayanların çoğu ingiliz değil. ingilizler sakin kasabalarda çaylarını yudumluyor.
Kürt olan birisinin Türk milliyetçisi olma samimiyetiyle aynıdır. Bkz : Türk'üm diyen herkes Türk'tür.
fıkra gibi aq.
Türkler ülkeden kaçarken bunlar yeni Türk milliyetçileri olacak güler misin ağlar mısın. Millet hala uyuyor.
Yükleniyor..

(bkz: hilal bıyıklı zenci)
yalnız adamlar cehapeden daha iyi bu konuda. ben ermenistan azerbaycan savaşında maalesef azerilere yardım ettik diyen afgan görmedim.