bugün

farzedelemki bu adamlar doğuda biji biji diyerek ülkelerini kurdular ve kendi ülkelerine gittiler. nasıl bir türkiye olurdu o ülke ? emin olun elektrik ve su paralarınız onda bir düşerdi ve herkes sokaklarda gece gündüz demeden rahatça dolaşabilirdi. ve hanımlar çantalarını rahatça sallaya sallaya dolaşsada hiç bir zaman kapkaça uğramazlardı. uyuşturucu satışı binde bire düşerdi. daha neler neler olurdu...
ütopya. tabi topraklarımızdan gram eksilme olmadan.
kakaosuz pastaya benzerdi.
Bu kadar içiçe girmişken, kız alınmış kız verilmiş nesil karışmışken olasılığı pek düşünülmeyecek, bölücülüğün dik alası olacak durum olurdu. *
başka bir mesele ortaya çıkarırlardı.

Türkün Başında Bela Olmazsa; Türk, Dünyanın Başına Bela Olur!
Şuan ki halinden daha iyi olurdu
Çünkü kürtler bu ülkeye başlı başına sorun çıkardı
PKK
Hizbullah
HDP
HÜDA-PAR
Hepsi bunların eseri
Bunlar olmasa bu saydıklarımın hiçbiri olmayacaktı.
(bkz: ayrılıkçı türkler)
bu şahane fikir uygulandığında mis gibi olurdu. en azından bir italya olurduk. terörün, cinayetin, tecavüzün, yobazlığın, gaspın, kundaklamanın, kaçak elektriğin, sosyal yardımların, yeşil kartın, kaçakçıklığın olmadığı bir türkiye düşünün. işte adeta cennetten bir köşe olurdu. kırdosuz türkiye, türk'ün tek kurtuluş yoludur.
sessiz !..
Kürtler kaç bin yıldır mezopotamya topraklarında, suriye, iran, ırak, türkiye vb de yaşarlar, zaten genetik olarak da her türk de biraz kürt kanı vardır. Hemen her arapta da yahudi geni, her yahudide de arap geni olduğu gibi. Şöyle söyleyeyim, dünyada karışmamış en saf kalmış etnik gurup eskimolardır. Kendi genetiğimden söyleyeyim, atalarım arasında bulgar, romen, türk, yunan, italyan, macar, avusturya, alman kanları var, ailemden gelen. isteyen iki damla kan verir, genlerinde hangi etnisiteden yüzde kaç ne var, görebilir, bunu yapan laboratuarlar var. Dünyada hiçbir ülkede sadece o ülkenin etnisitesi yaşar gibi anlamsız, saçma, cahil bir düşünce yok. O sadece meyve sebzelerde olur, hıyar tarlası gibi.
norveçli gurbetçiler türkiye'den video çekerdi. oslo cennet cennet ama antalya'da yerleşik düzenimiz var o yüzden gelemiyoruz diye.
Suç oranı %70 azalırdı.
Yetmişlerin sonuna kadar kürt problemi diye bişey yoktu o zaman da bi bok olmamamışız. Ben sorunu burda görmüyorum kürtleri itici motor güç olarak kullanmamış olmamız problem aslında türkiyeye çok katkı yapabilirler idi aidiyet bağı devam etse idi. Bingölde 74 yılında askerlik şubesi kapılarını kırmışlar Kıbrıs savaşı için gönüllü olmak için bunları unutmak da bize yakışmaz.bizden ni bok olacak olsa idi Atatürk çok büyük fırsat idi..
Müslüman,vatanına milletine bağlı kürtler bu memleketin en namusa düşkün,cesur,misafirperver milletidir. Hepsi kardeşimizdir yerleri başımızın üzerindedir.
Kürt kılığındaki ermeniler,dinsiz,imkansız,kitapsız,islam ve müslüman düşmanı laikler,kemoşlar olmasa ülke çok daha güzel olurdu.
Türkiyede inşaat sektörü biterdi.
Tadı tuzu olmazdı.en yakın arkadaşım Buraksiz hayat çekilmezdi.
Her dindar nasıl fetöcü işidci değilse her kürte de pkklı gözüyle bakmayı bırakın aq.

Benim çocukluğumda birine kürt dendiğini duyduğunuzda "diyarbakırlı falandır zaar" diyordun ićinden sadece, o kadar. Birinin laz olduğunu duymak gibi bir şeydi.
Hiçbir farkı olmazdı.
Aynen öyle hiçbir farkı olmazdı, yine aynı tas aynı hamam devam ediyor olurduk, kürtlerin varlığı türkiyeye güç Katar, renk katar faşistlik yapmayın.
--spoiler--
aynen öyle hiçbir farkı olmazdı, yine aynı tas aynı hamam devam ediyor olurduk, kürtlerin varlığı türkiyeye güç katar, renk katar faşistlik yapmayın
--spoiler--
PKK
PYD
YPG
Hizbullah
HDP
HÜDA-PAR
Bu saydığım terör örgütleri hep Kürtçü terör örgütleridir
Kürtler olmasa bunlarla uğraşmazdık.
eşekler eşek gibi sikilmeden onurlu bir şekilde yük taşırlardı.
Ben daha çok şunu merak ediyorum.
(bkz: siyasal islamcının olmadığı bir Tr nasıl olurdu)
kürtçü terör örgütleri olmazdı. keşke kürtler türk olsalardı, kürt olmasalardı o zaman terör örgütleri de olmazdı. türkiye'de milyonlarca kürt varmış.
Kürtsüz Türkiye olmazdı çünkü gidin Çanakkale'deki şehitliğe bakın ne demek istediğimi anlarsınız. Bu ülke hepimizin.
Coğrafi olarak muazzam konumda olan, genç nüfus olarak çok yüksek potansiyele sahip olan ülkemizin içinde terör örgütlerine destek olmadığı sürece herkes benim kardeşimdir.
Kürt kökenli vatandaşlarımızla pkk sevicilerini de aynı kefeye koymaktan vazgeçin artık.
Danimarka'dan pkkya katılan sarı bir kız vardı,
Birkaç ay sonra sarı torbaya koydular kendisini.
işte bu işin kürt olmakla Türk olmakla hiçbir ilgisi yok.
eşeklerin nüfusunu dengeleyecek unsur ortadan kalkardı yılanların olmadığı yerde farelerin çoğalması gibi.
Türklerin çoğunluğunun 1920'lerde yolları ayırmış olsak, bugün daha sorunsuz ve müferreh bir ülke olacağımız gerçeğine katıldığını düşünüyorum. Katılmayanın da kafası katılanlar kadar çalışmıyordur..