bugün

sevdiği entry'ler

yaran twitter iletileri

görsel

ak alem ocakları başkanı furkan gök

tam ooo alem alırım bi dal diyecekken, hayalleri tepe taklak eden furkan gök'tür.

gökhan osman karaduman

görsel

Nur içinde yat aslan parçası.

her ateistin kendini zeki sanması

çok komiktir.

bir bok bilsenizde oturup konuşsak. bi bok bilmiyolar, iki üç ateist bilim adamının söylediği sözleri çevirip çevirip veriyolar. bıktık amk. sanki biz müslüman olduğumuz için ilim bilemez, evrimi anlayamaz, bunu kabul edemeyiz. sanki evrim ateizmin kanıtı olarak getirilmiş bir teori.

şempanze ya şempanze, %1 dna farkımız var demekki insan maymunmuş, demekki evrim varmış. olsa ne olur olmasa ne olur, allah seni şempanzeden evirerek yaratmış olamaz mı? hem senin dna'nın %0.0000000...01 bir değişikliğe uğradığında neler oluyo bunu biliyo musun? ben biliyorum mesela, kanser falan, çohoş.

öyleyse zaten toplamda sahip olduğumuz 30000 genin %1 i farklı olsa, bir genin dna sekansında bir nükleotid değiştiğinde herşey bok olabildiği gibi, 30000 genden küçük bir kısım değişse, tamamen farklı iki yaratık ortaya çıkmaz mı? Yani bu güzel bir yaratılış örneğinden başka ne olabilir? bunun neresi tanrının olmadığına bir kanıt?

yurtdışında geçirdiğim sürede binlerce ateist tanıdım, türk ateist ergenler kadar gerizekalısını hiç görmedim. bu kadar yobaz olunabilir.

aç iki cilt embriyoloji okuda, vay anam vay, ne güzel yapmışlar la diye içinden bir geçir.