bugün

entry'ler (98)

sonuna sikerim yazılabilecek xler

Haykiracak nefesim kalmasa bile sikerim
Kim dokunduysa sana sikerim
Eski koprunun altinda sikerim...

türk kızı

türk erkeklerinin sözlükte pek rağbet etmedikleri, ama yolda yürürken gördüklerinde asıldıkları, yavşadıkları, taciz ettikleri, tecavüz ettikleri, yine de sesini kesip şikayet etmemesi istenen, sürekli evde oturması beklenen, yeri geldi mi babasından abisinden kocasından dayak yiyen, her daim iki bacak arasındaki namusunu koruması gereken, ama sevgilisine vermeyince kezban muamelesi gören, küçüklüğünden beri tutucu yetiştirilip açılıp saçılmayınca "rus kızları nerde sen nerde" denilen ve sözlükte bu kadar atıp tutanların pek çoğunun annesi, ablası, kardeşi, teyzesi, halası vs. olan kızdır.

ojeyi tırnaklarına süren insan

hayatının hatasını yapan insandır. elaleme güldürdün kendini boş yere.. oje hiç tırnağa sürülür mü allasen..

sözlük yazarlarının itirafları

çok sıkıntıdayım sözlük. sevgilimi bir seviyorum bir sevmiyorum. salak salak davranmaya başladım iyice. deli gibi kötü davranıyorum adama. sevemiyorum artık daha fazla. ama ayrıl desen ayrılamam sözlük. çok seviyorum çünkü..
sırf şu ikilemden dolayı bir "gökhan özen- benden sorulur" bir "irem derici- kalbimin tek sahibine" dinliyorum. hem ağlıyorum hem gülüyorum hem de utanıyorum sözlük..

sevgiliye söylemek isteyip söylenemeyenler

seni artık sevesim yok.

sözlük yazarlarının sesleri

kısa süreli olarak müziğe, müzisyene, enstrümana, hayata, dünyaya küstüren sestir.

küçük çocukların dumur eden soruları

Cevaplanamayan hık mık ne desem şimdi diye düşünülen sorulardır.
Bir gün amcanın küçük kızı* ve arkadaşlarla yürüyüş yapmaktayız. Arkadaşın* kurduğu cümle üzerine;
Ben:* ayh deme öyle şeyler benim kalbim var.. *
Amca kızı: benim de gö.üm var. o da sayılır mı? *
x: edepsiz seni..

yatakta kendi kendine düşünürken lafın lafı açması

(#22899056) bu duruma örnek olarak:
maalesef gece yattığım salonda bir akvaryum ve bu akvaryumun çok ses çıkaran bir motoru var. uyumaya çalışırken motorun çıkardığı sese sövmeye başladım derken kendimi birden "acaba mağara adamlarının seks hayatı var mıydı" sorusunu sorarken buldum..

dumur eden diyaloglar

(#23293049) deki arkadaşlar yine.. akşam televizyon izliyoruz. muhteşem sülüman-hürrem ikilisi falan yorumlar gırla.
x: * bu kadının saç rengi bana yakışır dimi lan?
y: ay hayır yaa..
x: evet.
y: hayır.
x: evet lan!!!
iç ses: allahım nereye düştüm ben..

dumur eden diyaloglar

yazarın dumur olmasına sebebiyet veren diyaloglardır.
örneğin: iki kız arkadaşla birlikte markete gidilmektedir. birinin alerjik durumlardan dolayı burnu tıkanmış ve nefes almakta güçlük çekmeye başlamıştır. diyalog başlar.
x: * ay burnum tıkandı yine ya. sprey de evde kalmış yenisine de 25 tl veremem şimdi.
y: e buhar yapalım çek onu içine?
x: ay yok öyle de ölücek gibi oluyorum.
ben: hapın mı ne vardı onu iç?
x: yanımda değil.
ben: vicks sürelim açar o burnunu mentollü mentollü oh mis..
x: ay o da çok tıkıyor ya olmaz. * *
ben: sen de ne emmeye geliyon ne gömmeye be!!!
x: ay yok ememem de!!
biz: wtf??!!

yedinci cadde

Sevgilimin, onun yakin arkadasinin, benim yakin arkadasimin calistigi ayrica evimizin bulundugu cok guzel olmasa da sevilesi bir havasi olan, ayri kalindiginda ozlenilen cadde..

araba kullanırken yanda oturan babanın lafları

Ayrica "40 yildir gidiyorum ben bu yolu navigasyondan ogrenecek degilim!"

araba kullanırken yanda oturan babanın lafları

Araba kullanirken yan tarafta oturan babanin muhtemelen yorum yaparken sarf ettigi cumlelerdir. "Kizim allah icin su vitesi degistir artik araba can verdi!"

ses çıkarmamaya çalışınca daha çok ses çıkması

Sakınan göze çöp batar durumudur.

bilal gibi mal olmak

Allah yazdiysa bozsun denilesi durumdur.

cevap verme nezaketi

Gercekten nezakettir. Hani ben seni insan yerine koymusum bir sey soylemisim ya da yazmisim bir gulucuk neyin yap konu kapansin dimi yok illa kulaklarini cinlaticam..

volkan demirel

Bir zamanlar iyiydi de artik gitse de genclerin onu acilsa dusuncesini uyandiran fenerbahceli * kalecidir. Ettigi lafi sozu bilmeyen densiz biri oldugu da soylenebilir. Artist..

eyfel kulesi türkiye de olsa olacaklar

"Şu kuleyi görüyon mu heh işte sana girsin muhahahah"

iz bırakan kitap cümleleri

Hafizanizdan cikmayan kitap cumleleridir. Neden bilmiyorum ama "hepsini de affettim, zaten hiçbirinin soyadı bana yakışmıyordu."

ses kayıtlarının montaj çıkması

Ses kayitlarinin montaj cikmasi diye bir sey yoktur efendim. Klasik yalandir. Boyle seylere itibar etmeyiniz. Ettirmeyiniz.