nedendir bilinmez seksi gelen kızdır.elinde kahve fincanı ya da kupa bardak olur genelde. ekseriyetle uzun gür saçlı kızlardır. beyaz tenli ve kocaman gözlüdür. sevilesidir.
kız terazi burcu ve hırka mavi renkli ise sanatsal bir muhabbetten öteye fantezi kurmaktan imtina etmek gerekir, zira hayal kırıklığı olasıdır.

kız mavi gözlü, hırka terazi amblemliyse kız adliyenin kantininde veya baroda çalışıyor olabilir.

kızın da hırkanın da mavilikle yahut teraziyle alakası yoksa -ki bunlar benim sıçtığım varsayımlardır- bunlar görülebilitesi yüksek ensantanelerdir.

sinema sembolizminde ise, uzun kollu hırka giymiş ve kahve kupasıyla tüterek yaklaşan manita bu sahnede seks bekleyen abazan seyirciye düş kırıklığı yaratır, zira bu sinema dilinde duyguların samimi açıklanması ve yüzeysel bir romantizmdir, ancak kesinlikle seks yakın değildir.
nasıl bi sapıksınız arkadaş.. gözünüze mi canlandırıyosunuz..

şaka tabi. kapşonluysa hırka büyük de geliyosa, bi de hafiften üşüyosa çok tatlıdır.

minnoş minnoş..
kısaca candır.
Dar t-shirt giydiğinde göbeği ortaya Çıkacağından kamufle amaÇlı kullanılan cekettir o.
bildiğiniz kızdır. vay amk butun gun sozlukte x giyen, y yapan kız kombinasyonları mı uretcez anlamadım ki amk?
gözümün önüne getiremediğim kızdır.

hayal gücüm bitmiş benim.
üç sene öncesinin tumblr kızıdır. artık ünlülüğü azaldı. yarım kol hırka giyip bir sürü bileklik takan kızlar başlığına devretti yerini.
depresyondadır yada kollarını almamıştır.
An itibariyle bu havada kısa kollu giyenine şaşılacak durumdur. içinde soba yoksa tabii.
aaahhhaa benin depresyon hırkam genelde final döneminde giyiniyorum.
Kısa kollu hırka mı var? Hangi modayı takip ediyorsunuz anlamadım ki.
benimdir. mecnun hırkam bile var krem rengi. çok seviyorum.
Kısa kollu hırka var da biz mi giymedik?
hırkanın kollarını parmak uçlarına kadar çekip pencere kenarında kahvesini içecektir.
bildiğin kezbandır. evet.