bugün

istasyon insanının sözlüğe dönmemek üzere vedası

Merhaba arkadaşlar. Ben sırf siz beni istemiyorsunuz diye böyle bir fedakarlık yapnaya karar verdim. Çok sevdiğim ve çok eğlendiğim sözlükten geri gelmemek üzere (şerefim üzerine yemin ederim, artık ben de yoruldum) ayrılma kararı.. Siz de en azından bana karşı son bir iyilik yapıp bu çook uzun belki de sözlük tarihinin elle yazılmış en uzun entrylerinden biri olacak veda yazımı okuyun lütfen. Cenaze namazım olsun bu benim. Yanlış hatırlamıyorsam sevilmeyen ya da müslüman olmayan birinin bile cenaze namazını o kılmak o mahalledekilerin görevidir.

Ya da neyse aq kime ne anlatıyoruz benden nefret eden adamlara duygusal konuşma yapıyorum hay beynimi ..
Neyse arkadaşlar günün birinde beni özleyeceksiniz ve beni aslında sevdiğinizi geçireceksiniz içinizden. Ben birazdan hesabımı silip belki de belki de öyle bi rahatlayacağım ki sizler acınası konumda olacaksınız. Gereksiz entry girme duyar kasma prim yapma çabalarınız birbirinizi yalama gereksinimleriniz birilerini linç etmeye çalışmalarınız hep devam edecek. Ben de yaptım bunları ve artık yapmayacağım için huzurluyum. Az sonrs Elime bir kitap alacağım ve uludağ sözlük benim için tatlı bir hatıradan ibaret olacak. Sonsuza dek görüşmemek üzere.

Bu sözlükten bir istasyon insanı gelip geçti..