bugün

entry'ler (35)

sevişmek istenen ünlüler

Lana del rey.

sınavlarda alınmış komik notlar

lisedeyken 4 yıl boyunca tüm matematik derslerinden 10 almıştım hep aynı hoca denk gelmişti ve 4. yılın sonunda sana birşeyler itiraf etmem gerekiyor diyip şu cümleyi kurmuştu
"hep 0'lık kağıtlar verdin ama üzülme diye hep 10 verdim"

starbucks

duru önver.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

ha bi de accayip namusluyuz öyle değil mi kuzular?

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

abi çok tatlıyız ne o be öyle ekşi incik boncuk falan.

söylenmek istenip de söylenemeyen cümleler

saçın hiç güzel olmamış.

bir kadının en tehlikeli olduğu an

bir kadının en tehlikeli olduğu an hemcinselerine,kendisine,çocuğuna saygısızlık boyutunda hakaret,şiddet,haksızlık yapıldığında olmalıdır.

kendinle aran nasıl

bu aralar çok düşünüyoruz,uyumuyoruz geceleri,kabuslar görüyoruz,az kaldı kendimin beni terk etmesine,ben kendim olsam dayanamazdım.

gecenin metal şarkısı

marilyn manson-sweet dreams.

güzel kız denince akla gelenler

büşra develi.

insanı en çok yoran şey

kişinin kendisinin bile yetemediği hayatına,başka bir insanı almak.

3 ağustos 2019 büyük sigara zammı

Kıçı kırık chesterfield bile 14,5 olmuş,pahalı sigara diye parliament almazdık,yazık çok yazık.

gereksiz bir bilgi ver

Ananas’ı gerekenden fazla ağzımızda beklettiğimizde içindeki enzimler sayesinde ağzımızı parçalayabiliyor.

sözlük yazarlarının itirafları

ilkokulda öğretmen soru sorunca biliyormuş gibi yapıp parmak kaldırırdım ve o da bilmeyenleri kaldırıyorum diyip beni kaldırmazdı,matematik dersinde aşırı sinsiydim.

herkesin unutamadığı birinin olması

Herkes farkındadır aynı anıları bir daha o insanla yaşayamayacaktır,başkasını onun yerine koyamayacak ve bu duruma özlem duyacaktır.

gay olan oğlunu vuran baba

Gay oğlunu vuran baba değil de oğlunu vuran babadır kendisini baba zannediyordur,aslında insan bile değildir.

yemekte ne var diye sormamak

anne sana küstüm demek yerine yemekte ne var diye sormayarak anneye sana küstüm ben mesajını vermektir.

söyleyecek çok şey varken susmak

kişi artık anlaşılamayacağını anlamış ve bu konuda kendi kendisine sessizlik yemini etmiştir.

acilen bitmesi istenen şeyler

Şu an yaşadığımız yıl.

yorgunum

Bin yaşında gibiyim.