bugün

gta'nın bu oyununu fazla beğenmeme rağmen müziğini seviyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=7ececxpqzm4
(bkz: requiem for a dream)

hemen sonrasında ölmek de pek bir bütünlük arzeder parçayla heralde.
watchmen soundtrackidir. açılır baştan sona saatlerce dinlenir.
Ennio Morricone imzalı tüm soundtrackler ve Mar Adentro soundtracki.
scarface Push it to the limit. Bi filmle bu kadar bütünleşebilir.
eptesicus - batman begins soundtrack

http://www.youtube.com/watch?v=gi-d_l8exyc
(bkz: the social network)

(bkz: trent reznor)
film değil dizi, prison break. cold case. hayranım. telefon melodilerim olmuşlardır.
kimseye etmem şikayet ağlarım ben halime
titrerim mücrim gibi baktıkça istikbalime.
goodnight moon (Kill Bill : Volume 2 Soundtrack)
Abba seviyorsanız -ki sevmeseniz bile hayran olursunuz- (bkz: Mamma Mia)
Michael Jackson'un kıymetini öldükten sonra anlamak için (bkz: This Is It)
'once' film müzikleri.
118 18,33 vs vs.
(bkz: forrest gump)
(bkz: apocalypse)
(bkz: god of war 3)
gemide filminin... http://fizy.com/#s/1eskix
dead man's shoes.
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford.
donnie darko soundtrack - gary jules - mad world ölmeden önce dinlenmesi gereken harika bir şarkı.
titanic - my heart will go on.
the fountain
ve clint mansell'in yaptığı tüm soundtrackler.
ayrıca
dead man
el labirento del fauno
rocknrolla.
In the mood for love- yumeji's theme
Chicago- all that jazz
Les choristes- Voir sun ton chemin
Zeynep'in sekiz günü- Bir sana bir de bana
çoğunlukla ölmeden önce izlenilmesi gereken filmlerle paralellik gösteren soundtracklardir.
yann tiersen imzalı amelie soundtrack albümünün tamamı ve tabii ki schindler s list bunlardan bazılarıdır.
august rush - bach break
music and lyrics - way back into love
insanın hayatını değiştirebilecek, halden hale, renkten renge sokabilecek soundtracklerdir. dinlenmeden önce bir daha düşünülmesi gerekir zira ölmeden önce dinlenir bunlar velakin dinlediğiniz hemen anında girdiğiniz ruh hali ile ani bir ölümün sizi bizden ayırabilmesi ihtimalini de unutmayınız.

şimdi konunun asıl önemli kısmına gelirsek; (bkz: requiem for a dream) (film izlenirken dinlenmesi daha değerli kılacaktır. fakat daha sonradan aklınıza getirdikleri sebebi ile ana haber bültenini dinleyememe yan etkisi gözlenmiştir.)

scarface' in soundtrack' inde o hep arkada abuk şekilde hafif hafif inleyen ses scarface soundtrack boyunca dinlenir ve tony montana abimizin ruhuna bir fatiha daha gönderilmesine sebep olur. tavsiye edilir bu sebeplen.

herkes tarafından (geneli saçma sapan ve bir bok anlayamayan insanlar olduğu için herkes demek hoş olmuyor ama olsun.) dinlenmekte olan (bkz: the godfather soundtrack). the godfather part 1, part 2, part 3 arka arkaya dizilmeli ve dinlenmelidir.

yine film esnasında tadı çok daha başka gelmekte olan; (bkz: where is my mind) kesinlikle muhteşem gelir o an. çok mutlu da edebilir, hayata da küstürebilir. deneklerin 51% inde mutlulukta artış gözlenmiştir. bu yüzdeyi bozmak istiyorsanız kendinizi bombok da edebilirsiniz tabii.

böyle tek tek film esnasında dinlenişi güzel yazmak yorucu olmaya başladığından dolayı düzeltme yapmalıyız, bunların hepsi film esnasında ayrı bir tat vermektedir ve film eşliğinde tavsiye edilir. şimdi niye bunu dedim? (bkz: kill bill soundtrack) bilhassa the flower of carnage tabii ki. saygılar meiko kaji.

ayrıca pulp fiction soundtrack' i zaten başlı başına bir hadisedir. bunu gerçekten soundtrack olarak anmak ve belirtmek istemiyor sizi filmi izlemeye davet ediyorum; (bkz: pulp fiction)

önemli bir eseri unutmak üzere idik. tabii ki bir yönlendirme daha yapmak istiyorum bu başlık altında; (bkz: pirates of caribbean) öptüm hans gözlerinden. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar