bugün

entry'ler (441)

öso terör örgütü değilse o halde nedir

avrupa ve abd'nin resmi olarak tanıdığı suriye geçici hükümetinin resmi ordusudur. itlerin dağlarını götlerine kadar sokmamıza yardımcı olmuşlardır.

burseya dağı

bazı vatan haini, berdelci, hülleci itlerin götüne girmiş dağdır.

tırnaklarını uzatan erkek

herhangi bir müzik aleti için uzatmıyorsa yumuşakçalardandır.

burseya dağı

hain köpeklere mezar olmuştur.

burseya dağının ele geçirilmesi

teröristlerin kudurmasına sebep olacaktır.

cemal süreya

bir kaç tane iyi şiiri mevcuttur fakat bir o kadar vıcık vıcık cümlelere sahiptir. ayrıca karısına şiddet uygulayan kişiliksiz bir adamdır. şişirilmiş bir balondur.

dinlenesi fransızca şarkılar

calogero-pomme c.

17 yaşındaki bir kız nasıl şarkıcı oluyor

bence bu kız bir pr çalışması. kimse iki tane şarkıyla böyle popüler olamaz. belli insanlar tarafından bilerek ve istenerek, zorla ünlü yapıldı ve gözümüze sokuldu.

balkan göçmenlerinin diğer göçmenleri istememesi

balkan göçmenlerinin zamanında osmanlı'nın iskan politikası ile balkanlara yerleştirilmiş türkler olduklarını bilmeyen biri tarafından açılmış cehalet kokan başlık.

hitlerin türk olduğu gerçeği

650 milyon yıllık kürt tarihi isimli yapıtta bolca kanıt bulunan gerçek.

rüzgar erkoçlar

hangi meziyetlerinden ötürü bu kadar konuşulduğunu merak ettiğimdir. ya da neden bu kadar haber olduğunu.

uzun saçlı erkek

her uzun saçlı erkeğin kendisini keanu reeves'in john wick filmindeki hali olduğunu düşündüğünü anladığımız başlık. lakin gerçekler acıdır.

özlediğiniz kişi şu an başkasıyla uyuyor

uyuyor mu ? ne kadar tatlış yorumlar bunlar. uyuma falan yok kütür kütür, cayır cayır seks var şu anda. gerçekler acıdır.

ateistim ve bayram namazına gitmiyorum

sakin ol ve elindeki putları yavaşça yere bırak evlat. bonus olarak;
https://karikaturistan.fi...eyin_gocu_yigit_ozgur.jpg

zeki kadın seksiliği

kendini zeki sanan kadın iticiliği ile aralarında kıldan ince bir çizgi vardır.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

tesadüfen doğmuşum mecburen yaşıyorum.

önyargılarında yanılmayan insan

en büyük hobilerinden birisi ön yargılı olmaktır. ön yargılı olmak zevkli, kabul edin.

birinden hoşlanınca ne yapıyosunuz

hiç bir şey. zamanla geçmesini bekliyorum. geçiyor.

sertab erener in belediye başkanına davranışı

kolpa grosso. bomboş bir davranış, şov.

halkımızın gösterişe önem vermesi

popüler kültür köpekliği sonucu insanların maddeye gereksiz önem vermesidir. amaç, edinilen maddi eşyalar ile sahte bir benlik oluşturmak ve kendini değerli hissetmektir. sadece halkımız değil tüm insanlık için geçerlidir.