bugün

kratos'un büyük olasılıkla titanlarla birlik olarak olimpos'un çanına ot tıkayacağı oyundur.
playstation 2 ye de çıkar inşallah dedirten oyundur. god of war 2 playstation 2 ye çıkmaz dedik ama çıktı. sony umarız biz ps2 cileri görür. en azından satmak istiyorlarsa.

teorime göre olympustakileri titanlar yardımıyla tek tek temizleyeceğiz, ama kesin bu sefer bizi titanlar vuracak oyun sonunda yada sinyalleri verilecek ve bu seri 4. oyunda kratos'un canlı tanrı ve titan bırakmayıp efsanevi bir ilaha dönüşmesiyle bitecek.

uzaklardan gelen edit: sonradan öğrendim yazmaya vakit olmadı... vallahi çıkmayacakmış lan ps2ye. böhü.
ps2 ye çıkması tabiki immkansız. ayrıca xbox ı olanlar da heveslenmesin, oyunun yapımcısı sony. computerciler avucunu yalamaya devam edecek ve gün ps3 ün günü olacak. şahsen ps3 almak için god of war 3 ün çıkışını bekliyorum. forever kratos. 2009 dan önce beklemeyin geç olsun şukela olsun.
ps3 ü olan ya da almayı planlayan arkadaşları şimdiden ablukaya aldıran aksiyon oyunu.

--spoiler--
merak ediyorum 2. oyunda zeus un kafasını yere sürtüp, kıvılcım çıkaran kratos un karşısına ne çıkarabilecek sony. çünkü oyun sonunda olympos ta altına eden zeus ve tayfası ** hiç de kratos u zorluyacak gibi durmuyor.
--spoiler--
oyunu yapan grup sony'den ayrılmış. bu sayede oyunun x box'a çıkma ihtimali de doğdu.
e3 2008 de sony tarafından duyurulmasına kesin gözüyle bakılan oyun.
(bkz: god of war iii)
trailerı ile birlikte ağzımıza bir parmak bal çalan oyun. biz 1 ve 2 hastaları için mart 2009 u beklemek bir işkenceye dönüşmüş durumda. sony bir de iyilik yapıp sonraki bir dönemde oyunun ps2 versiyonunu çıkarırsa tadından yenmez. o ne trailer be!

(bkz: in the end there will be only chaos)
1080p, Sixaxis nimetlerinden faydanalabileceğimiz oyun. heyecanlı bekleyiş sürüyor.
ps3 için çıkarılan oyundur. alabilenler oynayacak biz bakacağızdır büyük ihtimalle. kratos'un zeusu bitirmesi beklenimektedir.
çıkış tarihi ilk defa resmen açıklanmıştır. ign'den aldığım malumata göre oyun resmen december 2009 da yani seneye aralıkta yani bir sene sonra çıkıyor:P tabi bence bu süre de erken, kesinlikle bir erteleme olacak. inşallah bir tane olur. insanlar da tutturmuş bir mart diye nerden uydurdular gotikler bilmem. amazon mart dedi diye oyun martta mı çakacak arkadaş. bütün forumlarda eblek gibi martı bekliyor denyolar mart ayı deyom. ulan zaten şubatta ps3 e özel killzone2 geliyor. millet senelerdir killzone2 beklerken böyle şişirilmişken bu yapım, ertesi ayda da gow3 mü çıkacak. haa evet ondan.
co-op ve multiplayer desteği olmayacağı açıklanmış oyun. ayrıca sixaxis in hareket algılama özelliğinin DE OLMAYACAĞI, pegasusun da yer almayacağı açıklanmış.

alıntı-derleme: trgamer
e3 de beklemeye değer gelişmelerin açıklanacağı söyleniyor hatta ve hatta bir demonun olabileceği bile söylentiler arasında, umarız aceleye gelmez umarız 2.5 yıllık beklenti yerini bulur. e3 için geri sayıma başladık...
ps3 ün her türlü eline veren xbox 360 sahiplerinin üzülmesi için yeterli olan tek şey.
kendim için ps nin tek güzel oyunu. titan bölümü ile her zaman deli eden oyun olsada çıkmasına sevindigim durumdur. tanıtım videosunu izledikten sonra sabırsızlıkla bekliyorum.
yaklaşık 3 saat önce oynadığım ve içten içe 'mart ayına kadar kim bekliycek ulaann! bitirilcek yer mi orası tam girişiyorduk' dedirterek hem sinirlendirip hem de sayılı gün çabuk geçiceğini bize öğretmek isteyen oyun. ulan o damarlar, kaslar kanla beraber feci duruyor kratos.
kratos'un epey daşşaklı olduğu oyun. ben o daşşakları yerim arkadaş. tutmayın beni.
http://www.habersahifesi....elevizyon_cikartmasi.html
bazıları oyuna kavuşmuştur evinde oynuyordur bile.

bkz;

http://www.youtube.com/watch?v=dDLBW1TCDtc

üzülmeyin sevgili yazarlar çünkü türkiyede 17 martta satışa sunulucakmış oyungezer dergisi öyle açıkladı yani d&r gibi yerlerde 17 martta satışta olacakmış.

fakat gel gelelim kadıköy e daha erkenden düşücek demek oluyor bu bence.sabırsızlıkla bekliyoruz.
sony tarafından deli gibi reklamı yapılan, uğruna türkiye'de bile -evet "bile"- bilboard'larda kocaman kocaman kratos resimlerini sergilediği oyun.
ilk on dakikası yayınlanmış, çıkış tarihi shopto.net'te 19 mart gözüküyen aşıp gitmiş oyun. müzikler yine olağanüstü. ahan da ilk 10 dakika:
http://www.youtube.com/watch?v=PKV8_NogSUY
an itibariyle başladığım hatta baya bi ilerlediğim dehşet oyun.meraklısına kadıköy de satıyorlar haberiniz olsun.
müziklerini dream theater'ın yaptığı oyundur. gow2 yi bile ps2 olmadığı için oynayamayan ben, bu oyunu sadece izleyeceğimdir. çok karizmatik lan ibne kratos.
2 inci için PS2 alan bendenize , çoluğun çocuğun rızkını PS3 e yedirtecek oyundur.
Pc oyuncularını zorla konsol almaya yönlendiren serinin sonuncusudur.