bugün

içten yazıları ve kullandığı samimi dille insana kendisini alıştıran, okunası, tanışası yazar.
bir sözlük yazarı ne kelime o bir sözlük yazarı...o bir genç yönetmen...o bir yaz okuluna kalmayı başarabilmiş çalışkan öğrenci *
olağanüstü megolaman *,inanılmaz espirili,inanılmaz sıcak,insanı kendisine alıştıran yazar.* * * *
(bkz: amores perros)
masanın üstündeki rodeoları bensiz rahatça yiyen hain yazardır.*
ayrıca kendisinden beşiktaşlı olduğum için bir güzel sopa yemişimdir.
bana diş ağrım için ağrıkesici içmemi söylemiştir sağolsun. * *
dünyanın en megaloman, en kendine has, en yaratıcı ve dün öğrendiğimiz kadarıyla en sabırlı insanlarından biridir. kendisi tam 2 saat boyunca en ağır hakaretlere, alaylara, yakıştırmalara ** maruz kalmış, tabiri caizse * gıdını çıkarmamıştır. allah kendisine zeval vermesindir, olmadı tuttuğunu altın etsindir, başımızdan eksik etmesindir.*****
(bkz: paça)
bundan sonraki hayatım boyunca kendisinin ipliğini pazara çıkarmak ve kirli çamaşırlarını ortaya dökmek için insanüstü bir güç sarfedeceğim yazar.
-ingiliz kızlarının kendisinin peşinden koştuğunu söyleyecek kadar hayalperest,
-dünyayı ele geçirme planlarımı mantıksız bulacak kadar gerçekçi,
-bir türlü gelmek bilmeyen ilham perilerine sövecek kadar küfürbaz,
-yine gelmeyen ilham perilerinden dolayı eser üretemeyecek kadar kısır,
-"1 dakika geliyorum" deyip, 30 dakika gelmediğimi görünce bana kızacak kadar sabırsız,
-"sana entry giriyorum" dediğim zaman, etekleri tutuşacak kadar kirli çıkı,
-avatarına kendi resmini koyacak kadar ukala, özgüvenli, şımarık,
-tüm bunlara rağmen sözlükte "keşke daha fazla yazsa" dedirten, yazmadığını gördükçe delirten, kendini sevdiren, bağımlılık yaratan yazar. * *
her saniye espiri yapma potansiyeline sahip,yok böyle bir insan dedirten yazardır.
megoloman olmakta haklıdır.* * * *

gerçek konuya gelelim:
sözlüğe gelme amacı koca bulmak olan yazardır *
kendisine yavşayanlara yüz vermeyen aklı başında yazardır* *
(bkz: o değilde bir amoresperros vardı nooldu ona)
10 gündür ortalardan kaybolmuş yazardır.*
kendi elleriyle oscar ve altın portakal ödüllerini tepen, aklı beş karış değil, binlerce feet yukarıda olan, önüne gelen şansları kullanamayan yazar.
msn zirveLerinde bu yazarLa uğraşmaktan zevk aLıyorumdur.. bır bır bır konuşur fakat arkaya dönüp baktığınız zaman bir şey göremezsiniz.. Laf saLatası yapar kısaca * iyidir-hoştur ama benimLe sidik yarışına girmeye kaLkışır *.. konuyLa iLgiLi oLarak ;

(bkz: paça) * *
(bkz: kelle paca icen kiz modeli) *
bazı yazarlar tarafından * kıskanılan yönetmen adayı sevdiğimiz yazardır.
megolomandır ama ben onun benliğine indim özunde iyidir.
hatta sadece ben onu cümlelerimle bir salak gibi hissettirebilmişimdir.*
(bkz: paça demeyin yahu o da insan)
yanlış alarm değilse, bugün doğum günü olan, 40'ına * merdiven dayamış olmasına rağmen, hala bir baltaya sap olamamış, tek başına sap olmayı tercih etmiş, özgürlüğüne düşkün doğum günü yazarı.
tamaman yanlış olan haberle doğum günü bugün zannedilen uuser.doğum günü 27 dakika önce son bulmuştur.doğum gününü rus kızlarla geçirmeyi düşünmemiş bile.aslında o bile bilmiyomuş doğum günü olduğunu.ne biçim yönetmensin kardeşim insan 40.yaşına bastığında hayat hikayesini yansıtan bir film çevirir be. *
(bkz: iyi ki doğdun ve iyi ki seni tanıdık)
bugün ankara üniversitesi aziz kansu binası okuma salonundayken, başlık açtım, ardından gelen mesaj kutusunun yanması;

"dur orda yanına geliyorum. "

"ana, bizim binada bir yazar daha bulduk ooolm" çığrığıyla cranium'u dürtükleme, iki dakika sonra ise amoresperros yanımızda, tanıştık kaynaştık yazarı. *
kendini çok iyi tanıyan bir yazar. sinema bilgisine güvenilebileceğini düşündürtür. ayrıca müzisyenmiş. helal olsundur.
şans eseri tanıştığımız mazoşist*, ilefli yazar. fazla muhabbet zamanı olmadı ama biz mutlu olduk o kadar zamanda onla tanışmaktan.
çok sıkı kontrol edildiğini bilmesi gereken yazardır. hatta sayfası fırsat buldukça okunuyor. Siz de yapın çok güzel oluyor. Akkılı adam. Kültürlü de.
bir arkadas tavsiyesi üzerine entrylerini okuduğum ve çok sevdiğim bir filmin ismini taşımasından öte sadece entrylerinden dolayı bundan böyle takip etmenin isabet olacağını düşündüğüm yazar.
en sevdiğim filmin ismini kendisine nick yapmış , güzel entrylerin sahibi yazar.
son entry girdigi zaman: gecen hafta
bu hafta: 1

nasil yahu?