bugün

entry'ler (119)

hasan yalnızoğlu

candır canandır , hemşerim adam gibi adamdır.

kızların en çok söylediği yalanlar

ben seni ararım.

10 kasım 2011

sevgili atam, bıraktığın emanetlerine sahip olamadık.bugün huzuruna çıkıp üzüntü ve saygılarımızı sunacağız, ama empati yaparsak,ben size emanetimi bıraktım ama siz korumak için ne yaptınız derse,cevabımız ne olur bilinmez. huzur içinde yat atam mekanın cennet ruhun şad olsun.

sözlük yazarlarının an itibarı ile düşündükleri

yine bana bugün uyku yok...

sözlük yazarlarının an itibarı ile düşündükleri

yine bana bugün uyku yok...

9 kasım 2011 van depremi

an itibari ile yıkılan otel enkazından 11 kişi sağ çıkartılmıştır.

erkekleri itici yapan detaylar

yayılarak ve bacaklarını ayırarak oturması.

annesi ölünce salya sümük ağlayan erkekler

anne ölümünden bahsederken `, utanmadan hala iticilik çekicilik sevmekden bahseden boş beyinlilerin , hiç bir zaman algılayamayacagı anlayamayacağı en onurlu en hakikatlı insanlardır .

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

radiohead creep

eski sevgiliye söylenecek son sözler

adı üstünde eskide kalmıstır ortalığı öyle yada böyle bulandırmaya gerek yoktur kanımca...

ankaralı olmak

Anıtkabir'i gezmenin verdiği mutluluğu ve huzuru,hiçbir saray ve köşkün verememesidir...

makyaj

yapsamda olur yapmasamda, ne kaybedeceğim bişey var nede kazanacağım ben her halde güzelim deyip yapmaya pek hevesli olmadığım güzelleşme sanatı.

iyi yemek yapamayıp evlenmeyi düşünebilen kız

gayet normal düşünen kızdır. sanki evlilik yemek üzerine kurulu ,sanki yemek yapmak atla deve ne var sanki...yemek yapmayıda bilmem evlenirimde bu kadar basit.

türkiye

Türkiye;
Avrupa birliğine girecem diye yırtınan, AB - ABD nin her dediğini yapan,
sonra da bağımsız olduğunu iddia eden ülkemizdir.

izafiyet teorisi

Einstein'ın zamanın dördüncü boyut olduğuna değinmesiyle başlayıp; back to the future zihniyetine dayanak teşkil etmesine kadar gelen teori yumağı.

tek cümle ile aşk

aşk bir harabenin ortasında bir şey bulup da ne yapacağını bilemeyen iki savaş çocuğu gibi kalmaktır.

tutunamayanlar

zor kitaptır, ayakta durmaya çalışırken daha da zor gelir insana. bana göre tehlikeli oyunlara hazırlık kitabıdır. anlattığı çok şey vardır duymaya dayanabilenlere. diğerleri zaten bir şekilde tutunduklarını düşünmeye devam eder...

karamela

tekerlemesi bile vardır;

o piti piti karamela sepeti
terazi lastik cimlastik
biz size geldik bitlendik
son dersimiz matematik..

arkadaş ortamında siz ikiniz çıksanıza diyen mal

en cıvık insan tiplerine bir örnektir. kendini cok mühim bir şey yaptığını zannedip ortamı cıvıtmaktan , ortamı germekten başka halta yaramayan luzumsuz insan.

yüzme

küçük yaşlardaki çocukların yöneltilmesi gereken en önemli spor dalı. Ayrıca hayatını yüzme üzerine oturtan bir kişinin (çok fazla profesyonelce olmak zorunda değil, sadece düzenli olarak yapılan bir spor olduğunda) sahip olacağı çok şey olacaktır.