bugün

entry'ler (14)

irritabl bagirsak sendromu

Bir arkadaş kakanizi tutmayin tutarsaniz bundan olursunuz yazmış. Ben 3 yıl önce 2 gün ucuna gelmiş kakami tuttum ve bu hastalığa yakalandım. Ama hic bir yerde belirtilerine kaak tutmak gibi birşey okumadim. Acaba ilgisini bilen hastalığımın bu veya başka birşey olabilecegini bilen bana yardımcı olabilir diger insanlarida bilgilendirmis olabilir mi?

19 nisan 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı

Kesinlikle besiktasin baskiya kırmızı karta dayanamayip camura yattigi mactir. Baktilar futbolculardan bişey cikmayacak Alper gibi kirmizi kart meraklisi bir bad player da yok taraftara oynadilar. Akillica bir davranis tebrik etmek gerek aslında.

beşiktaş ın hükmen galip olması

Tabiki gerçekleşmeyecek olan bir beklentidir. O kadar abartılcak bisey yoktu her maç bu kadar cisim atiliyor. Doğru mu tabiki degil yanlis. Bahtsizlik Senol Hocanin kafasına gelmesiydi. Bence kalan dakikadan seyircisiz oynatılmalı.

şenol güneş in kafasına atılan cisim

Beşiktaşlı futbolcular bence bu gün gerçekten biraz abarttı şenol hoca hariç tabiki. Ne yalan soyliyim ilk once oda abartti sandim ama degilmis. Ozur dilerim Senol Hocam.

aveadan vodafona geçmek

Kanımca yanlis bir karar ama cok da yanliş değıl.

yaşadığın ilçeyi bir kelimeyle anlat

Turkiyenin en güzel tatil beldesi. Bir kelime değil ama cümle.

nasıl hissediyorsun

Iyi sayilabilcek bir düzeyde ya sen nasıl hissediyorsun?

bir erkek neden aldatır

Erkek kız fark etmez kimsenin aldatmaması aldatılmaması gerek.

arda turan kaza atlattı

Galatasaray Başakşehir maçı anlatılmak istendi herhalde.

19 nisan 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı

Heyecanla beklediğim maç penaltılara gidebilir.

günde 4 saat uykunun yetmesi

Yeter ama bir gun iki gün 3 belki 4 zor denedik çünkü vize haftasinda.

fizik

Mühendislikteki fizik 1 ve fizik 2 dersleri sağlam zorlar.

yazarların en çok kullandığı laflar

"Kanımca yanlıs olan kanı"bir karizması yok değıl.

erkeğin aşırı sevmesinden kız hoşlanmaz

Kanımca yanlış olan kanı neden hoşlanmasın yani bir tane mantıkli sebebi var mıdir acaba.