bugün

entry'ler (30)

mr robot

--spoiler--
dizi güzel iyi hoş falan da o sezon finali olmamış hocam. yani tamam bikaç bişey şaşırttı bizi falan da daha dolu olabilirdi bence. evilcorptaki intihar sahnesi baya uzun sürdü, sonraki sarışın kızla başkanın konuşmasıda uzun sürdü. bunları kısaltıp daha fazla heyecanlandırsalar daha iyi olurdu kanımca. gerçi en sondaki sahne bile heyecan için yeterli.

bu arada buraya yazıyorum elliotun kardeşi olan hanım kızımız da şizofren. demedi demeyin.
--spoiler--

hürriyetin c başkanına sitemi

şu twit bu konudaki görüşümü büyük ölçüde açıklar nitelikte https://twitter.com/yilda...status/600424429085184000

beyaz futbol

çok efsane bi program oluyo bugün. kaçırmamanızı tavsiye ederim.

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

can dündarın benim gençliğim bide mithat cemal kuntay'ın mehmed akif. ikisini eşzamanlı bitirmeye çalışıyorum şu sıralar.

parti kur oy verelim dediğiniz insanlar

(bkz: bursa minibüsçüler odası başkanı) direk oy veririm.

bide https://www.youtube.com/watch?v=CeXh5Kz_Zu0 şu videodaki abi.

zeki alasya

1 filmini dahi izlemeyenler hemen twitterda twit atar, facebookta fotoğraflarını paylaşırlar. en çok iğrendiğim durumdur. neyse Allah rahmet eylesin.

türkiye avrupa ülkesi mi ortadoğu ülkesi mi

tamam avrupa ile asyayı birbirine bağlar falanda ortadoğu ülkesi olarak değerlendirilir.

counter strike global offensive

ilk zamanlarından beri takip ettiğim oyun. büyük bi hevesle aldım indirdim ve girdim oyuna. içimde hep cs 1.6 heyecanı. fakat tırt çıktı. karşıdaki adam pı-90 alıp saniyeler içinde seni öldürebiliyo. tamam 1.6da da öldürüyodu da ak-47 gibi öldürmüyodu. burda tam olarak öyle. 1.6yla kıyasladığımda denge adına hiçbişey bulamadım oyunda.
ayrıca bi şikayetimde şudur: hiç kimse de bi rush atıyım, gireyim de öldüreyim olayı yok. rank maçı atıyorum. ctyiz. 2 kişi a 2 kişi b 1 kişide ortada.ben bdeyim. buraya kadar herşey normal. biz bde öldük. şimdi 1.6da o kadar maç atmış ve o kadar sene oynamış biri olarak söylüyorum, 1.6da olsa böyle bi olay a dakiler b ye gider doğal olarak. fakat gelin görünki go'da böyle değil. a daki adamlar tnin baseine gitti. orda durdular. adamlar bomba kurdu bunlar hala duruyo. 1 tanesi "gideyimde hafiften bi bakayım" dedi heralde gitti kafayı uzattığı gibi öldü. 2si hala basede. ve o el öyle bitti. bu olaya baya bi rastlayınca bıraktım oyunu doğal olarak.

cs hakkındaki görüşüm şu videoda kısaca anlatılıyo bu arada:
https://www.youtube.com/watch?v=q3G-VpI702Q

ben bu yazıyı sana yazdım

Ben mesela oturup sana böyle bir mektup yazdım ismi kangren

(bkz: saian)
(bkz: kangren)

dünyanın en sevimli hayvanı

(bkz: panda) daha tatlı,daha rahat bi hayvan tanımıyorum.

günün sözü

"Hayat seni güldürmüyorsa, espriyi anlamadın demektir."
anton çehov

laticia rolle

shaq kızın 3 katı. ama ilginçtir,bildiğim kadarıyla mutlu mesut yaşıyolar.

ayı ile göz göze gelince yapılacaklar

run forrest run.

rap müziğinin iğrenç olduğu gerçeği

underground piyasasında çoğu kişiyi dinlememişsin heralde. allame,ados,joker,pmc falan hiç duymadın sanırım.bide daha derinlerde overrated dediğimiz adamlar var. dinlersen eğer işin aslını anlarsın. örnek vermek gerekirse saian,farazi v kayra.

nejat işler in hdp ye destek vermesi

kısaca adamdır.

ileri düzey osmanlıca bilmek

tarih okuyosan mecbur olduğun dildir.

şaka maka şehit haberlerinin artık gelmemesi

arkadaşın dediği gibi siyasi olarak bakılmaması gereken bi durum. tabi ki sevindirici ve olumlu bi gelişme.

kürtler

bu adamları dışlıyosun falanda kardeşim o çok övündüğün kurtuluş savaşı sürecinde bu adamlar olmasa sen çoktan doğuyu kaybetmiştin. sadece doğuda değil. her yere yardım etmişlerdir. tıpkı laz, çerkes, vb gibi.

turabi çamkıran

özlü sözleriyle beni mest edebilen insandır.

hasan yalnızoğlu

bozokla beraber ada mimarı diye nitelendirdiğim isimdir. adamlar adada eşya olarak herşeyi yapabilicek kapasitede.