bugün

aynen kardeşim. daha dün başında fötr şapka altta mayo kum kovasıyla kaleler yapan veletler bugün koskoca evliyaya allah celle celalühünün en güzel kullarından biri ismail alpen'in kurduğu şu sözlükte hakarete varan söylemlerde bulunuyorlar. ya efendi efendi yazsalar bişey demicez de cin olmadan evliya çarpmaya çalışıyorlar uyuz oluyorum ak. on birinci nesil adamın eleştirisini de küfürünü de t.kkeme takmam yani ama siz kimsiniz de kendinizi haşa allah mı sanıyorsunuz nedir bu küçük teenleri ben yarattım havaları? edebimizle defolun dedik ama yeter sktrn gidin harbiden biz daha ölmedik ki hem sizi niye aldılar bu sözlüğe?

bu sözlüğü ismail alpen önderliğinde biz kurduk. siz daha boyama kitaplarında teletabileri mora yeşile boyarken biz burada yazıyorduk. bu sözlüğü biz bu günlere getirdik yani on birinci nesil adamları da t.kkemize takmıyoruz afedersiniz. dokuzuncu nesil olduğuma da bakmayın bu arada bayağı eskiyim, ilk hesabımı ateistler sildirmişti.
Gerçekten kaliteyi düşüren çok yazar var 11. Nesillerde ama arada iyilerine de rastlamıyor değilim.
giderim yeni sözlük sitesi açarım yine de 11. nesil olmam hamıııına... on birinci nesil ne lan?
Bakıyorum değişime direnen bastonlular, kendilerini üstün görmeye başlamışlar.
Bu nasil bir anlayış böyle. Zall çok şımartmışsın bu dedeleri. 11. Nesillerin hepsi kötü, hepsi pkk lı ya, dedelerinde hepsi melek, vatansever insanlar.
edep yahu.
babanın yeri mi ulan? zall ın yeri dediğimdir.
(bkz: gerçek faşizm bu değil)
Hayırdır beyfendi ?
hay ben senin kedi canını..
her cinsel ve trol başlıklarda 11. nesil yazarlara rastladığımız için, bize kalsa bir dakika bile durmamalısınız. Kaliteli yazarları tenzih ederim.
adım dilden dillere bu sözüm benden sizlere,
kalp buruk sataşanlara tutuk çenem nesile sövenlere.
garip yerden yerlere kötülüklerden kötülüklere,
hoşgörü beni götürsün alıp gidebildiği yerlere...

saygı efendim.
öyle konuşma ağlarım bak dedigimdir.
Bu önerme için en güzel söz;

Eskiler yol alır yeniler örnek alır.
Demek istemiş, ama yanlış yapmış, onbirinci nesilleri hazmedemeyen arkadaşa şunu hatırlatmak isterim biz de bizden sonrakilere bu şekilde mi davranalım.
(bkz: dedi onuncu nesil)
(bkz: hmm ok)
sol frame bakarak genel olarak düşündüğüm şey.

fakat şöylede bir şey var ;

(bkz: genellemenin amına koymak)
sen gidersin olur kardeşim...
Seni siktirirsek gideriz şeklinde cevap verilmesi şart olan emir cümlesidir.
(bkz: itler istedi diye atlar ölmez)
bir istek olarak belirtilmiş cümle. evet.
On birinci nesilim çoğunuzdan daha iyiyim siz siktiriniz efendim aha kapı da orda.
Onbirler gidince onlar, onlar gidince dokuzlar, dokuzlar gidince sekizler... Beslenme zinciri bozuyorsunuz...
her gelen nesile nedense bir üst nesilden yapılan davranış bir nevi askerlik uygulaması.
(bkz: olmadı güzel kardeşim).
yazanda sanırsın bana 1.nesil! babanızın sözlüğüydü ya.