bugün

entry'ler (9)

evde huzuru artıracak şeyler

Benim için sestir. Sessizliği özlüyorum. Ses uyurken ses olmasın, önden arkadan sarmalayan bi ses dalgası olmasın. Misafir gelmesin.

oruç tutmanın sağlıksız olduğu gerçeği

Net sağlıksızdır. Vücudu o kadar süre boyunca dehidrate etmenin tek bir manası yoktur. Aç kalabilirsin o iyi olabilir ama susuzluk sağlıklı değil.

sözlüğe başlayan mülteci akını

Selamlar eksi sozluk multecisiyim yol yordam bilirim. Ben iş aramak.

şu anda çalan şarkı

Beklenmedik bir anda ayrılık gelip çatsa seninle paylaştığım tek bir gün yeter banaaa.

ölümden sonra hayat var mı sorunsalı

Ölümden sonra hayat yok. Beynin bittiği an sende bitersin. istediğin şeye inan ama kendini fazla kaptırma. Çünkü öyle bir şey olmadı olmayacak.

25 30 bin tl ye otomatik vites araba

tr pvp server olsa tam olarak oyle olurdu. Dusunsene bu maaşlarla 2013 fiyatlarina donuyoruz. 30k tl nissan juke falan ne guzel hayaller

et yemenin cinayet olduğu gerçeği

Sinir sistemi olan acı çeken bir canlıyı kesip etinden faydalanmaktır. Sen hayvan ölüsü ye diye milyonlarca orman kesiliyor ve tarla yapılıyor. O hayvana litrelerce su harcanıyor. Tık tık tık fabrikasyon kesiliyorlar. Kocaman bir endüstri yapay et yayılmadan da sonu gelmeyecek.

et yemenin cinayet olduğu gerçeği

Sinir sistemi olan acı çeken bir canlıyı kesip etinden faydalanmaktır. Sen hayvan ölüsü ye diye milyonlarca orman kesiliyor ve tarla yapılıyor. O hayvana litrelerce su harcanıyor. Tık tık tık fabrikasyon kesiliyorlar. Kocaman bir endüstri yapay et yayılmadan da sonu gelmeyecek.

hoşlanışan kadının fotoğraf atması

Severim ama muhtemelen başkalarına da atıyordur. Yine de cilveli nazlı hafif kaşar kız sevgim bitmeyecek.