bugün

entry'ler (18)

gelecekteki sevgiliye mektup

Merhaba,

Ben geçmişimde bir sürü hata yapan ve etrafında yüzlerce hata yapmış insanı izleyen bunları tecrübe eden mantıklı düşünen bir insanım. Sen gelecekte gerçekten değer vereceğim kişiysen eğer bütün tecrübelerimi analiz edip bunlardan arınarak sana geleceğimin en parlak günlerini göstermeye söz veriyorum. Tek bir şartım var, bana hissettir. bana elini bakışını kokunu otunu bokunu yanımda olmadığın anlarda hissettir. biliyorum ki güven tek kullanımlıktır, güven kazanılmaz kaybedilir, güvenini kaybetmeyeceğime yemin ederim! ben günlük, haftalık, aylık, yıllık bir birliktelikten bahsetmiyorum yada daha basit söyleyeyim ömrümü al benden. al ki bana yepyeni bir ömür hediye et. hayır gerçekten yepyeni bir ömürden bahsediyorum.

geçmişlerimizi unutup geleceğimize yürüye bileceğimize inanıyorum, kendi adıma inancı geçtim biliyorum ama bunu seninde yapabilmeni istiyorum ey sevgili.

yersiz mizah

yersiz olan herşey gibi aksi duygular yaşatabilcek durum, kötü hissediyorsanız güldürme mutluyken ise sinirlendirme olasılığı yüksek

ve birde şey var (bkz: neden mizah)

çiğköfteye nar ekşisi koymak

ihanet. çiğköfte acı yenmesi gereken leziz bir kürd mutfağı mahsülüdür domates ile acısını yumusatabilirsiniz fakat acıya tahammülünüz yoksa çiğköftede yemeyi verin. e koniçivalarda acısız vasabi mi yapsın şimdi sizin için ? yok bok..

türk kürt kardeştir

kürdün totosu tutusmadan türke yanaşmaz ne zaman başı sıkışsa o zaman gelir derki ''türk gardaşım nöden bona yordim etmiysen''

kızların intikam alma yöntemleri

kısasa kısas genel anlamda ikinci planda bırakılır, asıl amaç pişman etmek pişman ederken yormak yorarken üzmek.. (bkz: ah şu kızlar)

eşcinseller cennete gider mi sorunsalı

imanlı eşcinsellerin varlığını göz ardı etmeden düşünülmesi gereken konu. eşcinsellik günahkarlıktır, lüt kavmi ne kadar helak olduysa yüce yaradanın bağışlayıcı yönü köpek cesedini yolun ortasından kaldıran orospuda tecelli ettiği gibi müslüman ibnelere de tecelli edebilir.

eski sevgili tarafından whatsappta engellenmek

yaşamadığım hadise ayrıldıktan sonra genelde durumlarını bana atarlı cümlelerle değiştririrler hep aynı hep aynı cevap vermeyince yeni arayışlara girerler oda hep aynı hep aynı.

5 sene üst üste şampiyon olmuş tek türk takımı

yirmibeş senedirde sek sek oynayan tek türk takımıdır (bkz: yine kimin kucağındasın asude).

yok memeler

Kendi nick altimi kendim doldururum ne de olsa yok memeler.. hakkım bu benim.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Çok yorgunum
Beni bekleme kaptan
Çok yorgunum
Beni bekleme kaptan
Seyir defterini başkası yazsın
Çınarlı kubbeli mavi bir liman
Beni o limana çıkaramazsın
Çınarlı kubbeli mavi bir liman
Beni o limana çıkaramazsın
Çok yorgunum
Beni bekleme kaptan

Dizelerini yorumlayan Cem Karaca en az yazarı kadar duygu veren şarkı.

muhafazakar insanlar nasıl sevişiyor sorunsalı

@9 arkadaşımız modern ve çağdaş demiş lakinki öyle değildir bahsettiği pozisyonlar tamamıyla kamasutra hareketleridir yani tarihi 1900 yıllıktır çağdaş mı yoksa salak mı ? kararını kendisi versin

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

ayahuasca araştırmalarımı sürdürmekteyim bakarsın şiliye giderik gız.

ogame de filosu vurulan insan

hayattan soğumaktansa oyunu bıraktığım sebep lanet olsun diyip uyuduğumu hatırlarım.

iğrençsiniz ibneler

gayet doğallaştırılmış bir tepkiye dönüşebilcek fevkaledenin ötesinde olan cümle. basit ve etkili, iğrençsiniz ibneler

götü olan erkek vurduruyordur

''neyseki götüm yok'' dedirten başlık. kesinlikle bir götüm yok

ağzı soğan kokan kız

ağzı soğan kokan erkekle eşittir erkekten beklenenlerin aynisi kendisinden pek ala beklenir.

zeppelinfeld

hitlerin askeri gücünü halkına ve dünyaya gösterişle sunduğu miting meydanı.

aşkım böbreklerin de benim mi diyen kız arkadaş

içten pazarlıklı olana sevgili, ''aynen aşkım'' diyip geçiniz