bugün

entry'ler (16)

islamcıların dini ve ibadetlerini gözümüze sokması

yanlış bir durumdur. halkı baskılamak, düşüncelerini yönlendirmeye çalışmak ne zamandan beri ergenlik olmuştur efendim. hani demokratik bir ülkeydik diye sormazlar mı sizlere. ülkedeki yolsuzlukları da bu şekilde gözardı ediyorsunuz.

tuvalette uzun süre kalan eşcinseller

ileride paris hilton veya britney spears olma potansiyeli olan eşcinsellerdir.

yüz sekiz çocuk yüz seksenbeş karısı olan adam

gazetede okuduğum haberdir. adam evlenmekten bıkmadığını söyleyen atarlı biridir.

sözlük yazarlarının kişilikleri

sinirli, atarlı, hakkını arayan, dengesiz, samimi, aceleci.

survivor ceyda

vücudu memeden ibaret olan yarışmacıdır. her izlediğimde memeleri yaymış kumsalda güneşleniyordu.

türk kadınlarında görülen alışkanlıklar

mantıksız davranmak, bir olayı çok abartmak, eski bir olayı çıkarları doğrultusunda yüzünüze vurmak.

çılgın proje nin vatana millete faydası

çılgın projenin vatana yarardan çok zararı vardır. ekolojik denge bozulur, su rezervleri tahrip edilir. türk toplumu susuzluk sorunumuzu çok çabuk unuttu. hayaldir efendim. olamaz böyle bir proje.

akp ye verecegime 35 lik bi zenciye veririm

aklı başında olan insan ikisini de yapmaz dediğim görüştür.

annelerin en zor görevi

herşeye rağmen çocuğuna sahip çıkmak ve sevmektir.

aşk tesadüfleri sever

"cesaretin var mı aşka?" adlı yabancı filmden alıntı olduğunu düşündüğüm filmdir. kesinlikle gitmeyi reddettiğim, para yedirmeyeceğim filmdir.

sevişecek erkek arayan kız yazar

çok zorlanmayacağını düşündüğüm yazardır. çirkin bile olsa şu toplumda "nefes alsın yeter" tarzında abazalar olduğu sürece gideri vardır.

hem müslüman hem chpli olma çelişkisi

doğru bulmadığım öneridir. bu çelişki sadece birbirlerini ezmeye çalışan ama aynı toplumda yaşayan, aynı milletten olan ve aynı bayrak altında olan kişilerin iç karışıklığa sebep olan görüşleridir.

püskevit

herkesi çok güldüren hatalı söylenen kelimedir. ama bu püskevit olayından sonra devlet bahçeli'nin sempati topladığnı düşünüyorum.

akp ile bdp kankadır

tam olarak katılmadığım öneridir. bdp pkk'yı yönetir, akp bizi yönetir. pkk cahil insanlardan oluşur. ama toplumdaki bireyler akıllı oldukları halde akp'ye oy verirler. topluma verilen zarar bakımından hepsi aynı boktur. akp mazoşist toplumun bir sonucudur.