entry'ler (9)

ankara dizine sahip çık

malum dizilerdeki ensest ilişkiler, tecavüz sahneleri, ahlaksız teklifler ve daha nicelerine laf edilmezken türkiye'de çekilmiş birkaç kaliteli yapımdan biri olan behzat çye yapılan haksızlığa dur demek için yapılacak olan etkinliktir.

pınar

onu görebilme ihtimali bile heyecanlandırmaya yeten pek hoş kadın adı.

behzat ç

memduh başgan'ın gözüktüğü her sahne insanı yarım yarım yarmaktadır.keşke memduh başgan daha sık görünse dediğim dizimdir.

w124

bir adet cabrio ya da coupe modeline sahip olmaz istediğim bence mercedesin en yakışıklı e-class kasa kodudur.

necati ateş in saçını kesmesi

zaman tünelinden tekrar eski profile dönmeye denktir.

survivor adasına gidip dürüm satmak

adada para olmamasından dolayı ya takas yoluyla(artık hindistan cevizi, su kaplumbağası, yengeç ne varsa) ya da açlıktan gözü dönmüş yarışmacıların yağması sonucu zararla bitecek olan ticarettir.

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

öyle çokta büyük bir hikayesi yoktur nickimin. üyelik formunu doldururken arka fonda çalan http://www.youtube.com/watch?v=U5Eg-P0Je14 şarkının sözlerinden etkilenip nickim bu olsun demiştim. bu da böyle saçma bir anımdır.

princess chelsea

the cigarette duet şarkısını dinledikçe içimde anlayamadığım şekilde aşık olma isteği uyandıran yeni zellandalı şarkıcı. kliplerinde genellikle kameraya sürekli boş boş ve tatlı tatlı bakıyor. ice reign şarkısının klibinde kolayı içip muzurca bakması çok hoştur efendim.
bir de link vereyim tam olsun.
http://www.youtube.com/watch?v=YYGvFvvzlBI

sırf yalnızlıktan sigara içmek

bugüne kadar param oldukça beni yalnız bırakmayan tek zararlı dostumdur sigara. sevgilin çeker gider arkasından bir sigara yakarsın, dostum, kardeşim dediğin insanlar sana kazık atar yalnız kalırsın bir sigara yakarsın, yakınını kaybetmişsindir arkasından bir sigara yakarsın, birisini beklersin sıkılmışsındır bir sigara yakarsın. herkes gider, herkes bırakır geriye buruşmuş paketten çıkan sigaran kalır yakarsın, yalnızlığını düşünürsün. insan yalnız olmasa belki sigara da içmez.