bugün

entry'ler (12)

fatih terim in teklifi reddetmesi

aklıma şu gelmiyor değil takımın şu günkü ve ligdeki durumu belli iken hafta sonu çıkılacak bir fenerbahçe maçına 4 günde takımı ne kadar hazır hale getirebilir ve bunun sonucunda kadıköyde 2. bir hezimeti fatih terim dahi olsa kaldıramaz. Hafta sonu maçın sonucu ne olursa olsun araya giren büyükler, kıramıyacağı abiler sayesinde teklifi kabul etmesi hiç şaşırtmaz beni. Ondan sonra ben bu takımı nerelerden aldım muhabbetleri anca imparatora yakışır.

futbol tarihine geçmiş unutulmaz sözler

-aferin bravo (liverpoll-trabzon maçında birçok kez ilker yasinin kaleci onur için söyledikleri).

6 ağustos 2010 uefa avrupa ligi kura çekimi

eşleşmeler şöyledir;
psg-m.tel aviv
leverkuse-tavriya
cska moskova-anorthosis
hajduk split-unirea urcizeni
feyenoord-gent
genk-porto
debrecen-litex lovech
aris-austria wien
galatasary-karpati lviv
palermo-maribor
club brugge-maribor
omonia-metalist kharkiv
vaslui-lille
napoli-elfsborg
sporting lizbon-brondby
grassophers-steau
liverpool-trabzon
celtic-utrecht
dortmund-karabağ
aık-levski
strum graz-juventus
getafe-apoel
dundee united-aek
az alkmaar-aktobe
dinipro-lech
rapid wien-aston villa
cska sofia-the new saints
beşiktaş-hjk helsinki
slovan bratislava-stuttgart
sibir novosibirsk-psv
bate borisov-maritimo
lausanne-lokomotiv moskova
gyor-dinamo zagreb
odense-motherwell
paok-fenerbahçe
villereal-dnepr mogilev
timişora-manchester city

türkiye nin uefa ya 3 cl ye 2 takımla katılması

en kötü şampiyonlar ligine 1 avrupa ligine 4 takım olarak katılma ihtimalimiz var...

dünyanın en kısa şampiyonluk sevinci

2-2 mi oldu evet 2-2 oldu diye başalayan ve 20 saniye sonra hayır olmamış diye devam eden zaman.

soner sarıkabadayı

kendiside sesinin çok güzel olmadığını söylüyor ama ısrarla şarkı söylemeye devam ediyor. ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol

abant izzet baysal üniversitesi

Boluya giderken mutlulukla gidersin ne de olsa üniversiteyi kazanmışsındır artık... abilerinden duyduğun şehir efsaneleri vardır çünkü. Herşeyde çok güzel başlar yeni ortam yeni arkadaşlar okul ilk etapta umrunda değildir, istanbula da yakınsındır zaten. zaman geçipte senden önce aibü ye gelenlerle konuşmaya başladığında yavaş yavaş ayakların yere basmaya başlar ben buradan nasıl kurtulucam diye düşünmeye başlarsın ve 4 yıl bunun için uğraşırsın ( çoğunlukla 5 ve daha uzun)ama unutulmaması gereken bişey var hayatında geçirebileceğin en güzel yıllar olacak boluda, geriye dönüp baktığında. tadını çıkarmak lazım kaldığın süre boyunca yeter ki eğlenmesini bil

bsc young boys bern

geçen sezon kaçan şampiyonluktan sonra şampiyonlar liginde fernerbahçenin rakibi olmuştur.

12 eylül 2010 anayasa değişikliği referandumu

birçok kişinin neye hayır neye evet diyeceğini bilmediği referandum."hayırda hayır vardır"

raul guti quaresma ve ibrahim üzülmez

yıllardır değişmeyen gerçek. galiba beşiktaşlılar bu gerçekle yaşamaya alıştı ve onları fazla etkilemiyor

jose maria gutierrez hernandez

kariyerine bakıldığı zaman yapılabilecek iyi transferlerden biri. ama guti için teklif yapan diğer takımların yunan ve katar takımları olduğunu öğrenince acaba kafasında top oynamayı bitirdi de öylemi beşiktaşa geldi diye düşünmüyor değilim...

fc barcelona

bu sene maçları yayınlandığı zaman işte la liga bu dedirtecek takım.