bugün

entry'ler (39)

en mantıklı yatırım aracı

hisse senedi. fiyatlar çok ucuz. bilançosu sağlam, döviz borcu çok olmayan, olsa da satışları dövizle olan karlılığı yüksek şirketler tespit edilmeli. devamlılığına güvenmek gerek tabi.

edit: portföyü 3-4 kağıtla çeşitlendirmek yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte çok hoş bir cümledir.

popüler olmayan yazarın yazma amacı

orospuluğundandır.

erkek sevgiliye doğum günü hediyesi

düşünüyorum düşünüyorum... dolar en güzel hediye olacaktır.

uludağ sözlükte yazar olabilme rehberi

salaktan yazar olduk biz de iyi mi. gerçekçi yaklaşacak olursam, yeni kayıt butonuna bastığın anda bi 80 iq uçup gidiyor zaten. e sonrasını geriye kalan o tomurcuklar hallediyor. velhasıl üye ol yeter.

türkiyenin ekonomik kurtuluşu torbacılıktadır

şakkadan satacaksın malı avrupaya amerikaya. hoooop, hepsi leyla. sonra bak keyfine. ondan sonra yakarız işte doları euroyu. üşüyenler bir adım öne çıksın!

en sevdiğiniz anlamlı sözler

sekreterini siken, çayını kendi alır.

16 ağustos 2018 akaryakıt zammı

nasıl bir ötv alınıyorsa hala zamlar ötv den karşılanıyor diye düşündüğüm yeni zamdır. madem bu kadar elzem değildi bu akaryakıttan alınan ötv, neden bugüne kadar halkın sırtında ki yükü biraz olsun azaltmak için bir düzenleme yapmadılar diye de düşündürür. mikro bakmamak lazım sonuçta değil mi ? dünya lideri olmak bunu gerektirir.

masadan çakmak çalmak

evimde 150 bin tane çakmak olmasını sağlayan eylemdir. baya ibneyim ben.

kendinizde beğenmediğiniz bir özellik

malım ben.

sümerlerin kürt olması

ne yani şimdi sümerbank kürtlerin mi ? kürtbank.

doların 6 lira olmasına sevinmek

''doların 6 lira olmasına sevişmek'' olarak açılsa daha manidar olacak başlık. zira sevişmekten başka çare yok.

amerika birleşik devletleri

bütün bu olanlar amerika devleşik birletlerinin oyunu.

amerika birleşik devletleri

bütün bu olanlar amerika devleşik birletlerinin oyunu.

sigaraya günde 50 küsur lira vermek

cigaradır o sigara değildir.

amerikaya karşı ne yapılabilir

osurabiliriz. belki kaçarlar.

sade soda

her gün 3-4 tane içmenin zararı olup olmadığını merak ettiğim mucizevi içecek. ilk yudum orgazmı. bağımlısı olduk amk.

komşunun internetini kullanmak

millet hırsız, yönetenler ne yapsın ?

sosyalizm gelecek

zeki mürende bizi görecek mi ?

dar pantolon giyen adam

taşaksızdır.

suriyelilere 30 milyar dolar harcadık

kesinlikle inanmadığım şeydir. 30 milyar harcandıysa neden şişli meydanı sokakta yatan çocuklardan geçinmiyor ? ortalık niye dilenen suriyelilerle dolu ? ve bunlardan binlerce var. yüz binlerce. amaç belli. avrupa birliğine 30 milyar harcadık bize şu kadar para vermeniz gerekiyor dendiğinde, adamların gelip amaaa biz baktık o kadar harcamamışsınız diyeceklerini mi sanıyorsunuz ? amaç avrupayı yolmaktır. kendi halkımız dışında bir başka halka 30 milyar harcayacak durumumuz olsa bu durumda olmazdık gençler.