bugün

entry'ler (28)

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

Antalya-Kaş
görsel

kapalıyken açılmak

Sunroof.

bayram mesajı ayağına eski sevgiliye mesaj atmak

Çok kral harekettir.

seven adam ne yapar

Seven ne yapmaz?

gecenin sözü

Sensiz cennet bile vurgun sayılır.

yalama olmuş vidayı açma taktikleri

Eğer ellerinize benim gibi fazlasıyla güveniyor ve yıllardır el aletlerini profesyonel bir şekilde kullanıyorsanız yan keskiyle açmak en basit yöntemdir.

çocuğun isminden ailenin ideolojisini tespit etmek

Osuruktan kişilik analizi yapmaktır.

utanmadan ped alan kadın

Niye utansınlar ki! Evinizde kız çocuğu yok ve bir erkek olarak anneniz sizden rica etti. Gidip almaz mısınız? Gelişmiş toplumlarda böyle şeyler konuşulmuyor bile

anın görüntüsü

görsel

bakireliğe önem vermeyen erkek

Herkesin kendi görüşüdür kimseyi alakadar etmez. Kızlar biz erkeklerin hayatına girmeden önce de birşeyler yaşamış olabilirler saygı duymak lazım. Biz erkekler hayatımıza giren bütün kızlarla cinsellik yaşarken bi problem olmuyor da kadınlar hayatlarına aldığı erkeklere güvenip birşeyler yaşayınca toplum gözünde kötü oluyor. Şu tarz geri kafalılıktan ve cahillikten vazgeçin artık. Bırakın herkes özgürce yaşasın.

gecenin şarkısı

görsel

heykel dikmenin ülkeye getirisi

Bir ülkenin kültürel zenginliğini ve tarihini halka ve topluma en kolay yoldan ulaştırmanın en kolay yoludur. Bu yüzdendir ki kuzey Avrupa ve Doğu asya bölgeleri bu özellikleriyle kendilerini dünyaya kabul ettirip tarihlerini ve geçmişlerini tüm insanlığın hayatına bir şekilde sokmuştur.

çekici bir yüz mü çekici bir beden mi

Çekici bir genel kültürü tercih ederim.

alınan en güzel mesaj

Akşam 9-10 Halısaha’ya yazdım seni haberin olsun.

melek mosso

Benim için Sena Şener’den sonra ses rengi en belirgin kadın şarkıcıdır. Kendisi şarkı söylerken duygusal tecavüz yaşadığım doğrudur.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel
Antalya

yüzyüzeyken konuşuruz

Yıl 2015, üniversiteye başlayalı birkaç ay olmuş. Yeni bi kız arkadaşla tanıştık aramız gayet iyi. Ama derslerden ötürü pek sık görüşemeyip sürekli mesajlaşıyoruz. Bi gece yarısı yine konuşurken kızın uykusu gelmiş sorduğum soruya ‘uzatma ne olur yüzyüzeyken konuşuruz’ demişti. O an küplere bindim bu benimle nasıl böyle konuşur diye. Günlerce ters davrandım kıza. Sonra bu anladı bozuk olduğumu geldi sordu ne oldu falan diye. Bende pat diye söyledim sen benimle nasıl böyle konuşuyorsun diye. Daha cümlenin yarısına geldiğimde kız gülmekten haykırarak o bi espri ve yüzyüzeyken konuşuruz da bi müzik grubu demişti. O an kendimi kesesim gelmişti

işinde ciddi ve mesafeli olan insan

işini severek yaparak herkesle yüz göz olmak istemeyen insandır. iş sağlığı ve gelecek açısından önemli.

kadınların giymemesi gereken şeyler

Her insan ne giyeceği konusunda özgürdür. Onu giymesin bunu giymesin gibi cahilliklere gerek yok. Sana güveniyorum ama etrafa güvenmiyorum gibi geri kafa klişelerine de gerek yok. Biz erkekler herşeyi rahatça giyebiliyorsak kadınlar da giyebilir. Hepimiz eşitiz.

köylü

Milletin efendisidir.