bugün

entry'ler (36)

kürtlerin yeni yıla türklerden önce girdiği gerçeğ

kürtler türklerden 50 yıl öncesi bi çağda yaşadıkları için sorun değildir. varsınlar var 1 saatliğine 49 olsun fark, mühim değil.

2002 de akp iktidara geldiğinde

dolar 1.2 tl euro 1.5 tl olan zamanlar ... dolar 6 euro 4 kat değer kazanmış bugüne kadar ... vaybe ne iyi hükümetmiş

sevgilinin patlak olduğunu itiraf etmesi

pek de önemli olmayan durumdur. önemli olan sizinle birlikteyken başkasıyla ilişki yaşamamasıdır.

sigara içmeyenlerin sigara paketine yaptıkları

sigara içen arkadaştan saklamak.

2014 ün ilk entry si

kürtlere oç denilicek olan entrydir.

maske çizgi filmini izlemiş efsane nesil

fotoğraaflarını görmesem hatırlayamıyacağım seridir.

2014

24 saatten az kalmıştır.

yılbaşı kutlamanın gereksiz olması

sosyalleşme açısından gayet de gerekli olan olaydır. (bkz: neden asosyal olunur)

yoğurt patentini bile alamayan ülke

(#22224658) umarım biliyorsundur ki patenti almış olmak demek satış başına prim almak demektir. buda türkiye yüzmilyonlarca doları kaçırdı demektir. dolar da 2.2 tl olmuş ... .

30 aralık 2013 metroda metal dedektör dehşeti

(#22406497) katılıyorum ben de 1,5 saat yürüdüğümü hatırladım. halbuki arkadaşlarım bana para önerdiğinde onlara yok ya canım yürümek istiyo bugün diyerek geri çevirmiştim.

30 aralık 2013 metroda metal dedektör dehşeti

güvenlik görevlisi haklıdır. o adamın bedava hizmet alma hakkı yok fakat kavga çıkarmışlar bu duruma güvenlik görevlisi güç kullanabilir. kardeşinin oç liğine de koptum
(bkz: kürt)

crystal meth

metanfedamin in dondurulması ile olur metanfedamin sıvıdır, doncurulunca kristal haline gçer ve öyle kalır.

şapka kanunu nun kalkması

tayyib iN DOĞU MiTiNGLERiNi ARTIK YEŞiL KÜRDiSTAN SARIĞIYLA YAPACAĞININ HABERCiSiDiR.

konya da yaşanan tarih katliamı

konyalıdan beklenilicek davranış.

akp ye oy vermeyenlerin genelde ateist olması

katılarak güldürten başlıktır. şu şekilde değiştirilmedilir. çünki akp oyunu kürtler ve arablardan alıyor günümüzde.
(bkz: akp ye oy vermeyenlerin türk olması)

dersaneler kapatılmasın

sebebi bilinçli insan yetiştirmemektir. meb zaten öğrencilerin kafalarını dikmiştir.
(bkz: 2013 lise kitapları)

bu saatten sonra akepe ye üye olan insan

televizyon izlerken beynini kapatan insandır.

abd de iç savaş çıkmamasının sebebi

veya kürtlerin / arapların siyasi parti kuramamasıdır.

abd de iç savaş çıkmamasının sebebi

abd de kürt sayısının az olması.

2013 lise kitapları

ilkokul 3. sınıf kitaplarıyla karışmış olabilir.