bugün

entry'ler (17)

yazarların şu an ihtiyacı olan şey

Şu an aklımda olan kişiye sıkıca sarılmayı isterdim çok özledim onu.

tamamlayınız türk erkeği çok

Hepsi değil belki ama genelde kaba saba olan, dediğim dedik, şiddete meyilli iletişim ve çözüm odaklı olmayan merhametsiz erkeklerdir.

atanana kadar evlenmeyi düşünmeyen kadın modeli

idealist kadınlardır. duyguludur, çokta güzel severler. Doğrusunu yapan kadın modelidir.

gökhan özen

Ufak atta civcivler yesin,
Tabiri caizse.
Çocukken aşık olduğum şarkıcı

günaydın sözlük

Anı yaşayıp an da kalabilmek çok güzel huzur verir. Geçmişi, üzüntülerinizi dert etmeyin. Kendinizi sevin. Kendinize değer verin. Günaydın güzel insanlar.

kadınların aslında pek duygusal olmaması

Duygusaldırlar duygusal, duygusuz bir kadın yoktur çünkü. Evini, eşini, çocuğunu kısacası hayatında var olan her şeyi duyguluca sever kadınlar.

kadınların hoşlandığı erkek tipi

Şefkatli, merhametli ve anlayışlı olması, iletişime açık, komik ve neşeli olması, kadınına sadık oluşu kadınların hoşlandığı erkek tipine yeterde artar bile.

çocukluğu hatırlatan detaylar

Pikachu, garfield, cedric ve cips paketlerinden çıkan tasolar, max stix çubuğunda bedava çıkan dondurma çubukları ah güzel yıllarım keşke dönüpte çocukluğuma geri gelmesem.

karadenizlilerin ortak özellikleri

Hayatımda iyi ki var dediğim, iyi ki tanıdım dediğim sevecen, hoşsohbet, insancıl, çay sever insandır.

#hayatsevincegüzel

sevgiliden ayrılma sebepleri

Saçma sapan trip atmalar, yerli yersiz bir olayı büyütüp abartma, karşı tarafın güven duygusunu yerle bir etme ve en önemlisi kadın olsun erkek olsun ilişkinin tutarlı olmaması sevgiliden ayrılma sebebidir.

tek ihtiyacımız olan şey şefkat

Günümüz insanında artık bulunmayan kelimedir.

seni seviyorum

Kulağa ve yüreğe ilaç gibi gelen en derin ve en nahif cümlenin adı

Seni seviyorum

bodrum

Korona virüsünün bitmesini bekleyip (hoş bitmek bilmiyor ama neyse) yine de gitmek istediğim huzur veren güzel Muğla'nın güzel ilçesi.

#elbetbirgünbuluşacağızbodrum

yazarların şuan içtikleri şeyler

Az önce Sade türk kahvesinin içine opsiyonel olarak hindistan cevizi yağı ekleyip, afiyetle içtim.

köye ev yaptırmak

Özüne dönüş huzuru bulup dinlenme terapisidir.

en sevilen barış manço şarkısı

Kol düğmeleri, Dağlar dağlar, Arkadaşım eşek, Gül pembe, Can bedenden çıkmayınca.... Der devam edip gider hem kendisi, hem de birçok şarkıları anlamlı ve kıymetli olan ender sanatçılarımızdan birisidir. Nur içinde yatsın.

#adamolacakçocuk

b12 vitamini

Lise son sınıftayken takviye alıp kullandığım vitamindir kendisi, güzel lise anılarıma da selamlarım olsun.