bugün

entry'ler (42)

tanrının adaleti

tanrıya inanan biri olarak bazen sorguladığım bi durumdur bizim insanımız bu tarz şeyleri sorgulamaktan korkar ancak dünyanın durumu ve günümüz insanının hali sanki tanrı ekstradan acı çektirmek istiyor gibi.

cumhuriyet bayramının her sene her sene kutlanması

tabi her sene kutlanacak bu Türkiye Cumhuriyeti'nin doğum günüdür insan kendi doğum gününü 2 yılda bir kutlanmadığı gibi böyle büyük bir cumhuriyetin değil yılda bir kez iki kez bile kutlanır.

ne olur yarın marmaray çöksün

ne kadar pamuk ipliğine bağlı hassasiyetlerimiz var şu gerizekalıca lafın üzerine bile düşebiliyoruz boşverin bunları biraz rahat olun efenim lütfen.kendimizi bu kadar kasmayalım böyle gereksiz insanlara ve laflara.

hastası olunan sözler

"anı yaşa"
kısa ama çok etkili bir söz.

sözlük yazarlarının seviştikleri son kişinin ismi

zeynep.

nil karaibrahimgil

hastasıyım abi bu kadının ama sapıkça bi hissiyatla değil evlenirim yani ben gerçekten seviyorum sanırım.
(bkz: platoniğin dibine vurmak)

sadece kürtlerin bildiği şeyler

kürtler cahildir çok fazla şey bilmezler evet ama neden diye sordunuz mu hiç.sizce kürtlerin ne kadarı kürdistan denen saçmalığı istiyor.neden bazı milliyetçilikten gözü dönmüş türkler kürtlerden bu kadar nefret ediyor nefret edilmesi gereken kesim pkk sempatizanlarıyken bunları düşünün güzel kardeşlerim.

cocugunu ateist yetistiren aileler

dini zorla empoze etmek yerine ateist yetiştirmek iyidir.eğer insanın içinde inanç varsa o zaten bulur ama zorla öğretilmiş dinin sonu yobazlıktır.

sözlükteki kürtlerin yeni sözlük kurma cabaları

Arkadaş nedir bu Kürt-Türk çatışma yaratma çabası. Herşeyin ve herkesin aşırısı kötü yobazlığa varmasın sizi köreltmesin düşünceler.

atatürk olmasaydı palavrası

bu lafa neyzen babanın söylediği bi laf vardır ve bence bu laflardan sonra susmalıdır palavra diyenler
Atatürk'e dil uzatma sebepsiz
Sen anandan yine çıkardın ama
Baban kimdi bilemezdin şerefsiz.

isminden dolayı yakışıklı olan erkekler

(bkz: kenan) ulan bu isimdeki yakışıklılık ortalaması başka hiçbir isimde yok.

gecenin tek şarkılık özeti

erkin koray -şaskın.

karısını sikerken hafızasını kaybeden adam

her sevişmede yeni bir heyecan eğer yalnızca o anlıksa iyidir bu.

yarattığı kullarını cehennemde yakan sadist tanrı

bizim ruhumuz dünyaya imtihan için gönderilmeyi kendisi istemiştir ve sonuçlarına katlanmayı dünyaya gönderilmeden önce kabul etmiştir.yani burda illaha laf atılması gereken biri varsa kendi ruhumuzdur.belliki yapamayacağı bir işe soyunmuştur ve cehennemde yanacaktır.

seydou doumbia

cska moskova da oynayan insan azmanı oynadığı oyunla kesin büyük bir takıma transfer olur hissiyatı veren zenci forvet.

durduk yere insanı geren sorular

+beni seviyor musun?
-...

her maçta kırmızı kart gören futbolcu

bir oyuncu her maçta kırmızı kart göremez ama oynadığı her maçta kırmızı kart görebilir buda doğal olarak takım arkadaşlarının tepkisini çekebilir.

sözde hocalı soykırımı

sözde değil özde bir soykırımdır.bu soykırıma sözde demek cahilliktir.

seni aldattım diyen sevgiliye söylenecek ilk söz

-seni aldattım.
+allah senin belanı versin.

cennete girince söylenecek ilk cümle

(bkz: sevap bedava)