entry'ler (16)

sözlük yazarlarının rüyaları

hastaneden bir hocamın gay olduğunu gördüm, boynumdan başlayıp aşağılara doğru öpüyordu bu nasıl bilinç altı vay anasını.

telefona karşı cinsten gelen son mesaj

''selam aşkım seni çooook özledim * '' tarzı bir mesaj atsa harika olabilirdi ama ''yarın geliyorsun dimii?'' birde i'leri uzatması yok mu ayar oluyorum.

her erkek biraz gaydır

peki ya her gay erkek midir? şeklinde düşünmeden edemiyorum.

aşık olanların mal olduğu gerçeği

aşk kafa yapıyor doğru tespit.

özgüveni azaltan şeyler

Tek bir sivilce bütün özgüveni sıfıra indirebilir.

kilo aldıran şeyler

Fazla yendiğinde her şeyin kilo yapacağı bilinmelidir.

gecenin şarkısı

Hayko Cepkin Açtırdınız Kutuyu, Mabel Matiz Zor Değil, David Guetta Play Hard.

kerem bürsin

Kaslarıyla işi yürüten şahıstır, cool tavırlarıyla kızları delirtir.

kadınların en güçlü silahı

trip atmaları yumruk etkisi yapar fena halde, birde doğuştan gelen terlik fırlatma içgüdüleri vardır tam kafadan vururlar.
Gözyaşları da ayrı bir mesele tabi, kadınları çözmek gerçekten zor lan.

efsane sözler

iki şey yıkar insanı; Dostundan gelen ihanet, Düşmanından gelen merhamet.

1 haftadır sıçamamak

1 gün daha devam edilirse sonu Booom olacak durumdur. Doktora görünmesi tavsiye edilir.

fotoğraflarda çirkin normalde güzel insan

Kötü fotoğraf yoktur, kötü fotoğrafçı vardır. Tabi sen fotojenik değilsen o ayrı bir mesele tabi çok kötü çıkıyorsan photoshop ne güne duruyor.

ishalliyken osuruğun gelmesi

Bu durumda Osurmaya çalışmak büyük bir cesaret örneğidir ama sonu hüsran olabilir.

kadınları seks objesi olarak görmek

Acizliktir, kendi anası bacısı olduğunu hiç düşünmeden yapılan harekettir. Utanmasa kendi bacısına dalacak insanlar var.

fatih terimin galatasarayı bırakması

Fatih terim galatasarayı bırakmadı galatasaray fatih terimi bıraktı aslında. Saklanan birşeyler var sanki

yetenek sizsiniz türkiye jürisi

Yetenekli adamları değilde nerede en lüzümsuz adam varsa onları seçerler gerçek bu. Hele o Hülya Avşar olmadık adamları seçiyor. sorunu nedir anlamıyorum.