bugün

entry'ler (20)

erkeklerden kızlara tavsiyeler

biraz susarsanız herşey daha güzel olacak.

ta amına koyayım

ohaa ben bundan 6 yıl önce biliyordum bu şiiri hatta şarkısı bile vardı.

ibrahim tatlıses in vurulmasında guiza şüpheleri

guiza olsa hiç isabet olmaz kurşunların hepsi arabaya saplanırdı.

yolda sarhoşken polise yakalandım

yeni kanuna göre bunun bile cezası varmış bu ne saçmalık.

hz adem in kızıyla ilişkiye girmesi

o zamanlar bunların bir dini emir niteliğinde olması nedenli bir olaydır ilk insan olduğuna göre mutlaka kendi eşrafıyla olması bence şaşılası bir durum değildir. öyle olmasa zaten sadece çocukları ve ademle havva olurdu dünyada. laf kalabalığı bence.

sevgilinin terk ettiği gün yağmur yağması

sevgilinin meteroloji haberleri ile kararlar verdiğinin bir göstergesidir.

doktorla girilen diyaloglar

-kolay gelsin doktor bey
-sağolun, neyiniz var?
-iki evim, bir arabam, 2000 TL de maaşım var,
-ne diyorsunuz beyefendi?
-mal müdürü müsün be adam, sanane neyim olduğundan.

çanakkale zaferini kirletmek isteyen yazar

Çanakkale zaferinin ne anlama geldiğini bilmeyen, bu ülkenin evladı olduğunu hissetmeyen kişi.

sözlük yazarlarının itirafları

sözlüğü daha tam olarak kullanmayı bilmiyorum kendi entylerimi bile bulamıyorum. sanırım çaylaklığımdan kaynaklanan bir durum. ve nerden başlık açacağım hakkında bir bilgim yok.

inci sözlük

komik, kuralsız forum tadında bir sözlük. yaran esprilerine her zaman gülmüşümdür.

waffenss

hala çaylıktan kurtulamadım. (bkz: sözlük formatı çaylaksınız)

yapma cemil

adamım benim. her gün beraber yediğim içtiğim, eskişehir vatandaşı ama alman ırkı birliği için herşeyi verebilecek dostun ta kendisi.

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

sherlock holmes,
gamer,
ejder kapanı,
deli dumrul.

karanlık koridordan koşarak geçmek

korkunun ta kendisi. o anda koridorda olmayacak şeylerin hepsinin olduğunu hayal ederek yapılan fiil.

chatroulette de türkle karşılaşmak

arkadaki bordurden ya da perdeden tanınan sonrasında ise türksün sen denir ve el hareketi sonrasında next ile devam edilir.

kamyonu devirmek

şeytanla cinsel münasebet. genelde bu şeytan jennifer lopez, salma hayek gibi kişilerin vücuduyla karşımıza çıkar. uyanınca abdest almak şarttır. yatağa abdest aldırkmak gerekebilir.

bu cemaat kimin cemaati

derdi imanı para olan para için dini kullanan bir cemaattir.

türkiye yi otostop ile gezen genç kız

farklı bir macera, başarıyla sonuçlanması ise gurur duyulası bir durum.

avea

mobil öğrenci tarifesinde 30 TL yüklendiği zaman avea içi bedava konuşma veren smsleri sayesinde gerektiğinde can kurtaran operatör.

almanca

öğrenilmesi gayet zor olan fakat öğrenildiği zaman konuşmaktan zevk duyulan bir dildir.